Duyuru

Collapse
No announcement yet.

InsigniaTeam TDU2 Buluşmaları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: InsigniaTeam TDU2 Buluşmaları

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
    Orjinal yazı sahibi: cagri
    ben gelemiycem, çok deli bir oyuna takıldım detaylar sonra
    hayır mı? haberleri bekliyoruz
    hayır hayır
    http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=8384.0
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ByOFLEE
      Arkadaşlar herşeyi yaptım unlock code die bişi cıktı bir yardım ya
      O unlock kodu çok uyuz birşey abi ya bana 2 saat yaptığım güncellemeyi sildirdi. Oyunun tam sürümünü (sanırım CD den yüklemeyip internetten indirip kurunca böyle oluyor) yükleyince Unlock kodu geliyor. Ben uyuz olup oyunu silmiştim. Crack bak diyeceğim de sen online kullanıcısın. Veya şöyle yapabilirsin , oyuna girerken interneti kes , oyuna girince interneti aç.

Bizde levellarla boğuşuyoruz oyunu 2 hafta önce bıraktığımda 40 ın üzerindeydim kardeşime verdim o oynuyor şimdilik , abi sana bir sürprizim var ama sakın oyuna girme diyor

Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Evet Bnide baya uğraştirdi bir sitede gördüm 2 tane kod vardı system32 de hosts dosyasının icine atıyoruz crack yapıp giriyoruz cok basitmis 2 dk surdu suanlik online oyuncu değilim biraz alisip B'nde KEY alicam
        2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
        Gerçek pilot

Yorum

Bence alismayla uğraşma sonra sıfırdan başlamak zorunda kalırsın.Zaten birlikte oynarken alışırsın ama sen bilirsin tabi.

Murat abi ile biraz gezindik SLS de fena araç değilmiş...
          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

oyuna gelen varsa ben oyundayım beyler.. Eymen, ben başka bir Mercedes daha aldım o daha canavar görmelisin

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

çok yorgunum, başka zaman ihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

Oyunu biraz kapayım aranıza alırsanız bende key alıcam
                Gerçek pilot

Yorum

estağfurullağ Utku kardeşim, sen hiç zaman kaybetme bence direk keyini al oyunu oynadıkça zaten kaparsın merak etme zorlayacak bir yanı yok şimdi yarış yapmadan ve görev yapmadan geziyorsun öyle birşey anlaşılmaz oyundan key al ki hem oyunda kariyer seviyesi yükselt hem de o arada oyuna alışırsın zaten rahat bir şekilde

Yorum

Çok teşşekkürler evet bu halıyle oyundan bişi anlamadım 1-2 gün içinde key alıcam
                    Gerçek pilot

Yorum

Benim oyun kontrolleri eline aldı.Ben ne dersem tersini yapıyor. angry Gamepad ile oynayalım bakalım nasıl olacak dedim.Taktım sadece ileri-geri, sağ-sol ayarlarını yaptım.Güzel olmadı.Oyun esnasında çıkardım aleti.Klavyeye göre yaptım ayarlarını.Şimdide kendi kendine gaz veriyor, direksiyonu devamlı sola çevirmiş halde kalıyor.Ben ileriye basıyorum geri gidiyor.Geri basıyorum ileri gidiyor.Sağa basıyorum direksiyon dümdüz oluyor.. angry

Yorum

oyunu nasıl temin edebilirim

Yorum

yüce google a tdu 2 torrent indir yazın, gelen sayfada torrent.com a ait linke tıklayın, en altlarda resimlerin sonuna doğru bir torrent indirme linki göreceksiniz, tıklayıp indirin onu.. sonra bilgisayarınıza kurduğunuz bittorrent programını çalıştırıp, o inen dosyaya çift tıklayın, zaten bittorrent programı açık olduğu için programa otomatikmen geçiş yapar, kücük bir sekmede bir url kodu gelir, tamam diyin ve indirmeyi başlatın.. Daha sonra zaten indirme bitip setup yapacaksınız

NOT: torrent.com dan oyun indirmek için bittorrent programı indirip kurmalısınız çünkü oyunlar bu program aracılığıyla inmekte.

Yorum

Murat abi şu parayı çoğaltma olayını anlatırsan çok makbule geçer vallahi

Yorum

abi oyunu ındırırz o basıtte bu online oynamak ıcın ne yapmak gerek

Yorum

site adı yazıyorum sakıncası yoktur umarım..
                                gamekeystore.com dan tdu 2 için key satın alacaksın 30 Tl idi en son.. ister kredi kartıyla ister havale/eft ile ödeme yapıp keyini satın alabilirsin donanımhaber de de baya aktif bu oyun keylerini satan kişi, nickini unuttum ama ordan da üye olup PM yoluyla adamla irtibata geçebilirsin ben öyle yapmıştım, key için PM atıp irtibata geçtim, hesap numarasını verdi, gidip ATM den adamın hesap numarasına parayı havale yaptım. makbuzun fotosunu çekip yolladım adama, adam hesabını kontrol edip ve yolladığım makbuz fotosunu görünce zaten keyi yolladı yine PM yoluyla

Yorum

İşleniyor...
                                X