Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Test Drive Unlimited 2'nin Araba Listesinin Tamamı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Test Drive Unlimited 2'nin Araba Listesinin Tamamı

Test Drive: Unlimited'ın ilk oyunu araba yarışlarına farklı bir bakış açısı getirmişti. Sadece kendi arabamızı değil, karakterimizi, evimiz bile yaratabiliyorduk. Evimizin garajındaki arabalar ile şehirdeki çeşitli yarışlara katılmak oldukça zevkliydi.

Test Drive: Unlimited 2 ise 11 Şubat 2011'de PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için piyasaya çıkacak. Bu oyun ilk oyundan çok daha büyük bir harita ve gelişmiş özellikler vaat ediyor. Aşağıda oyunda bulunacak arabaların tam listesini bulabilirsiniz.

* AC 427
    * Alfa Roméo/Fiat 8C Competizione
    * Alfa Roméo/Fiat Brera Italia Independent
    * Alfa Roméo/Fiat MiTo Quadrifoglio Verde
    * Alfa Roméo/Fiat 8c Spider
    * Alfa Roméo/Fiat Delta integrale evoluzione
    * Ariel Atom 300 Supercharged
    * Ascari A10
    * Ascari KZ1 R Limited Edition
    * Aston Martin DBS Carbon Black Edition
    * Aston Martin V12 Vantage Carbon Black Edition
    * Aston Martin DB9 Coupe
    * Aston Martin DBS Coupe
    * Aston Martin DB9 Volante
    * Aston Martin V8 Vantage
    * Aston Martin V12 Vantage
    * Aston Martin One-77
    * Audi RS 5 Coupé
    * Audi Q7 V12 TDI quattro – TDU2 Inuit Edition
    * Audi Q7 V12 TDI quattro
    * Audi R8 Coupé 5.2 FSI quattro
    * Audi RS 6 Avant
    * Audi S3
    * Audi S5 Coupé
    * Audi TTS Coupé
    * Audi TT RS Roadster
    * Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro
    * Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Sang Bleu
    * Bugatti Veyron 16.4 Centenaire
    * Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport
    * Bugatti Veyron 16.4
    * Bugatti Veyron 16.4 Super Sport
    * Caterham CSR 260
    * Caterham Superlight R500
    * Chevrolet Camaro Synergy Special Edition
    * CITROËN 2 CV
    * Dodge Charger SRT8
    * Dodge Viper SRT10
    * Ginetta F400
    * Ferrari 612 Sessanta
    * Ferrari 599 GTB Fiorano China Edition
    * Ferrari 308 GTS Quattrovalvole
    * Ferrari 612 Scaglietti
    * Ferrari California
    * Ferrari Dino 246 GTS
    * Ferrari Enzo
    * Ferrari 430 Scuderia
    * Ferrari 599 GTB Fiorano
    * Ferrari Scuderia Spider 16M
    * Ferrari 599 GTO
    * Ferrari FXX “Evoluzione”
    * Ferrari 458 Italia
    * Ford Shelby GT500
    * Ford Mustang Fastback
    * Ford GT
    * Ford Mustang GT
    * General Motors Chevrolet Camaro 2SS ou Camaro SS
    * General Motors Hummer H3
    * General Motors Chevrolet Camaro LT
    * General Motors Corvette C1
    * GUMPERT apollo sport
    * Jaguar XKR Speed Pack and Black Pack
    * Jaguar D-type
    * Jaguar E-TYPE
    * Jaguar XKR
    * Koenigsegg CCXR Edition
    * Land Rover – Range Rover Sport
    * Lotus 2-Eleven
    * Lotus Esprit S3
    * Lotus Evora
    * Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster 722s
    * Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss
    * McLaren MP4-12C
    * Mercedes 300 SL GullWing
    * Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series
    * Mercedes-Benz ML 63 AMG
    * Mercedes-Benz SLK 55 AMG
    * Mercedes-Benz SLS AMG
    * Nissan 370Z Optional Parts
    * Nissan 370Z
    * Nissan GT-R
    * Pagani Zonda Tricolore
    * Pagani Zonda Cinque
    * Pagani Zonda F
    * Pagani Zonda Roadster F
    * Pagani Zonda C12S Roadster
    * RUF RGT
    * RUF Rturbo
    * RUF Rt 12
    * RUF RK Spyder
    * SHELBY COBRA “DAYTONA” COUPE®
    * Spyker C12 Zagato
    * Spyker D8 Peking-to-Paris
    * Spyker C8 Aileron
    * Spyker C8 Aileron Spyder
    * Subaru Impreza WRX STI Sedan
    * TVR Sagaris
    * VolksWagen Beetle
    * VolksWagen Golf(6) GTI
    * VolksWagen Touareg V10 TDI
    * WIESMANN ROADSTER MF3

Opel OPC leri yine koymamışlar
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Ynt: Test Drive Unlimited 2'nin Araba Listesinin Tamamı

Protesto edip kullanmıyoruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Listedeki arabaların çoğunu zaten görmemiş duymamış bi insanım bu oyunu oynasam ne oynamasam ne..Pagani Zonda Roadster F'i sanalda olsa sürsem ne sürmesem ne..böyle bi markanın oldugundan bile daha yeni haberim oluyo
      Golf 6 varsa astra opc, focus st'de olmalı niye koymamışlar vardır bi katakulle çünki işin ucunda yine VW var.ama bişey diyemem ben nerden biliyim koymamışlar tek yaptıgım protesto etmek olur.o da bu oyunu oynamamak olur o kadar

Yorum

Ayrıca ilkinde mis gibi lamborghini ler vardı bunda kaldırmışlar. Ben yine de almayı düşünüyorum zaman geçsin biraz da..

Yorum

bende birazdan kuracam oyunu.. arkadaşım kurmuş biraz baktım onda ama pek hoşuma gitmedi aracın hızlı giderkenki hali çok buğuluydu etraf hız arttıkça netkil gidiyo aynı nfs serisinin bazı oyunlarındaki gibi.. belki de ekran kartı veya ayarlarla ilgilidir ama onuda kendi bilgisayarıma kurduktan sonra kurcalarım..
          bi de VW Toureg çok sevdiğim bi SUV dur.. frafikleri harika içi dışı, sinyaller falan yanıyo siz selektör yapıyosunuz, gece olunca ışıkları otomatik yanıyo herşey güzel düşünülmüş zevkli olmuş.. ama arabanın motor sesi hiç hoşuma gitmedi TDU daki motor sesleri daha iyiydi.. bu çok değişik çok kötü olmuş.. bilmiyorum diğer arabalada nasıl.. ama birazdan kuracam meraklıları varsa oynayayım merak ettikleri şeyleri cevaplarım

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Range Rover, Q7, Toureg tamam da arkadaş neden bi Land Cruiser yok? neden bi Q5 X5 X6 yok? A8 yok.. Honda Accord.. Toyota Supra.. Nissan ın bazı modelleri... bunlarda olsaydı gerçekten şahane olurdu ha :P

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

yine BMW eklememişler Opel'i napıyım orjinal almayı düşünenler varmı?
              bu arada lisanslı TDU 1 fiyatını bilen varmı, zamanında lisanslı alamadık, 2 çıktı diye diğeri ucuzlarsa netten oynama keyfini artık yaşayım ya ihihi

bir oyun paylaşım forumuna 7 şubatta eklemişler, konu şuan 96.sayfada ihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
                Listedeki arabaların çoğunu zaten görmemiş duymamış bi insanım bu oyunu oynasam ne oynamasam ne..Pagani Zonda Roadster F'i sanalda olsa sürsem ne sürmesem ne..böyle bi markanın oldugundan bile daha yeni haberim oluyo
                Golf 6 varsa astra opc, focus st'de olmalı niye koymamışlar vardır bi katakulle çünki işin ucunda yine VW var.ama bişey diyemem ben nerden biliyim koymamışlar tek yaptıgım protesto etmek olur.o da bu oyunu oynamamak olur o kadar
                hocam onlar bizim bilebileceğimiz seviye araçları değil.... ihihi

http://www.paganiautomobili.it/zonda...F/default.aspx
                2011InsigniaSportsTourerCosmoFlexrideOPC20"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  yine BMW eklememişler Opel'i napıyım orjinal almayı düşünenler varmı?
                  bu arada lisanslı TDU 1 fiyatını bilen varmı, zamanında lisanslı alamadık, 2 çıktı diye diğeri ucuzlarsa netten oynama keyfini artık yaşayım ya ihihi

bir oyun paylaşım forumuna 7 şubatta eklemişler, konu şuan 96.sayfada ihihi
                  TDU 1 in keyini satıyorlardı 25 tl ye falan ben bu TDU2 yi satın almayı düşünüyorum key almakla orijinal oyun almak arasında fark var mı oyundaki yapabileceğin şeyler açısından? Çünkü key 35 tl oyun 110 tl

Yorum

sen al dene fark yoksa bizde alırız angle haha
                    InsigniaTEAM

Yorum

Oyunun dönüşleri gerçekten berbat. Menüsünden hasasiyetini ayarlıyorum ama değişen birşey olmuyor alala Şimdilik kellavi bir küfür edip kapadım. Hafta içi bir aksilik olmazsa direksiyon geliyor. Herhalde bir tek onla çekilebilir sağa sola dönüşleri. Üstelik grafikler full açıkken insan modellemeleri ve hareketleri 2000 başlarından kalmış gibi. Şimdilik NFS Hot Pursuit 2010'la devam

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

abi klavyeden oynayınca TDU1'de öyle, direksiyon gelsin keyfini alırsın bence. geneli hakkında da yorum yapabilirmisin, indiricem ama 33 part var eriniyorum, indirmeme değer mi ihihi
                        InsigniaTEAM

Yorum

Valla şimdilik bana sorma indirme derim. Bir direksiyon gelsin, iyice bir oynayayım o zaman indir veya indirme diyebilirim. İnsan biraz klavye ile oynayacakları da düşünür sinir oldum. Bu kadar mı rezil olur yahu arabayı düz tutamıyorum

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Torrente vermişler TDU2 yi indireceğim birazdan key konusunu da ciddi ciddi düşünüyorum yani bir fark yoksa 80 tl boşa verilmez oyun tutarsa keyi alırım.

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                            grafikleri harika içi dışı, sinyaller falan yanıyo siz selektör yapıyosunuz, gece olunca ışıkları otomatik yanıyor
                            Abi sinyal olduğuna sevindim bazen trafik kurallarına uyasım tutuyor ilkinde sinyal yoktu keşke olsa diyordum. Bir de selektör yapınca ya da korna çalınca öndeki araba yol veriyor mu ilkinde tınmıyorlardı pek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Vexx
                              Oyunun dönüşleri gerçekten berbat. Menüsünden hasasiyetini ayarlıyorum ama değişen birşey olmuyor alala Şimdilik kellavi bir küfür edip kapadım. Hafta içi bir aksilik olmazsa direksiyon geliyor. Herhalde bir tek onla çekilebilir sağa sola dönüşleri. Üstelik grafikler full açıkken insan modellemeleri ve hareketleri 2000 başlarından kalmış gibi. Şimdilik NFS Hot Pursuit 2010'la devam
                              Evet klavye berbat yani yaklaşık 3-4 ay klavyeyle oynadım 1 kere gamepadle oynadıktan sonra bu kalvyeye nasıl dayanmışım demeye başladım. Direksiyon yerine gamepad var laptopla direksiyon çok uyumlu olmaz diye düşündüm Hot Pursuit 2 gerçekten güzel oyun grafikleriyle özellikle farlar müthiş olmuş tünellere girince otomatik yanıyor vs. inşallah TDU2 de öyledir.

Yorum

İşleniyor...
                              X