Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unutamadığınız Kitap(lar)...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Unutamadığınız Kitap(lar)...

Orjinal yazı sahibi: denz
    Benimde Unutamadığım tadı damağımda kalan 3 kitap, sırasıyla;
    1-Bozkurtların Ölümü
    2-Bozkurtlar diriliyor
    3-Deli kurt
    Hüseyin Nihâl ATSIZ
    İnanılmaz güzel. Okuyanlar illaki vardır ama okumayanlar için tavsiye ederim.
    İzninizle aralarına 'Ruh Adam' ve 'Yolların Sonu' adlı şiir kitabını da ben ekleyeyim. Bu kitaplar soy bilincini geliştirmek için önerilen
    temel kitaplardır. Ortaokul çağında bir kez, lise çağında tekrar ve üniversite çağında tekrar tekrar okutulmalı, okunmalıdırlar

Yorum

1-Bozkurtların Ölümü
      2-Bozkurtlar diriliyor
      3-Deli kurt
      Hüseyin Nihâl ATSIZ
      Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
      1-Bozkurtların Ölümü
      2-Bozkurtlar diriliyor
      3-Deli kurt
      Hüseyin Nihâl ATSIZ
      İzninizle aralarına 'Ruh Adam' ve 'Yolların Sonu' adlı şiir kitabını da ben ekleyeyim. Bu kitaplar soy bilincini geliştirmek için önerilen
      temel kitaplardır. Ortaokul çağında bir kez, lise çağında tekrar ve üniversite çağında tekrar tekrar okutulmalı, okunmalıdırlar
      Ağzınıza sağlık bende bunları yazmak için gelmiştim. İlk 3 kitap yazılı Türk tarihinin temel taşları sayılabilir. Özellikle 'Ruh Adam' romanını okumayan roman okudum, kitap okuyorum diye gezmemelidir. Bence 3 değil 13 defa okunsa az, her okumada başka bişey farkediyorsun... Kesinlikle ama kesinlikle okuyup Güntülü'nün aşkına yakalanmak gerek..

Opel Insignia 1.4 Turbo Edition Elegance + Stil Paket

Yorum

Mustafa Necati Sepetçioğlu:
        Kapı-Kilit-Anahtar. Üçlü roman serisi. Gençlik yıllarımda en çok beğendiğim kitaplardan.
        Konu: Anadolunun fethini sağlayan güç neydi? İlk bozulmalar yanlışlar nasıl başladı?
        Yaşayış-Türeyiş.
        Konu: Türk destanları.
        Beşir Ayvazoğlu:
        Kuğunun Son Şarkısı.
        Konu: Divan Edebiyatının son dönem örnekleri.
        İskender Pala:
        Kitabın adı aklıma gelmedi bir türlü. Kitabı unutnadım da adını unuttum. Sayılır mı? ihihi rolleyes

Yorum

Arkadaşlar birçok güzel kitap ismi yazdı ama bizim çocukluğumuzda 70 lerin sonlarında ve 80 li yıllarda şimdiki gibi internet yoktu renkli televizyon yoktu ve ülke bir garipti kenar mahallelerde oturan erkek çocuckların en büyük hayal dünyası çizgi romanlardı hatta bazı filimlerde konusu bile geçer ders kitabının içinde çizgi roman okuyan öğrenciler zamanın getirdiği ve bir dönemin vaz geçilmez kitapları şimdi internette renkli olarak var

O zamanları bu çizgi romanları almakta para idi ve herkeste para yoktu romanlar elden ele değiş tokuşla okunurdu ihihi

Teksas
          Tommiks
          Zagor
          Mandreke
          Kızılmaske
          Karaoğlan
          Bonanza
          Superman
          Yüzbaşı Volkan
          Tom Braks

vs..

http://teksastommiks2.tr.gg/

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bugüne kadar çok kitap okudum ancak beni en çok etkileyen Don Brown yazdığı Melekler ve Şeytanlar kitabı genel olarak Don Brown kitapları ilgi çekici
            2010 1.6T Cosmo

Yorum

arkadaşlar ben doktorum.teknik konularda ancak internette araştırarak yazabiliyorum.ancak kitap okuma derseniz.dağarcığımz dolu.favorim nobel edebiyat ödülü.jose saramago:ölüm bir varmış bir yokmuşdı bilinmeyen bir ülkede, dünya kuruldu kurulalı görülmemiş bir olay gerçekleşir: Ölüm, o güne kadar yerine getirdiği görevinden vazgeçer ve hiç kimse ölmez. Bir anda ülkeye dalga dalga yayılan sevinç çok geçmeden yerini hayalkırıklığı ve kaosa bırakır

Yorum

İşleniyor...
              X