Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yılmaz Özdil- Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllalarda...

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yılmaz Özdil- Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllalarda...

Bu kitabı okuyan var mı görüş almak istiyorum da..
    F30 Sport+

Ynt: Yılmaz Özdil- Beraber Yürüdük Biz Bu Yıllalarda...

yaklaşık bir hafta oldu alalı hala okuyorum 2002 yılından bu zaman kadar bir özet geçiyor diyebilirim. Yakın tarihe ilginiz varsa pişman olmayacağınız bir kitap. selamlar..
    YsfzybckR   - #Gezi   V 1881

Yorum

ben yorum yapmak isterdim de içimde kalsın zaten sevenleri adamı iki dakkada kapının önüne koydular bi laf söyledi diye

Yorum

bende okumaya başladım dün itibari ile... keşke herkes objektif bakıpta okuyabilse...
        F30 Sport+

Yorum

Guzel kitap,okumak guzeldir...
          2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Hepsini hatırlayıp da halen nasıl oluyo demek garip

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SOY
              Guzel kitap,okumak guzeldir...
              Penguen Kitap Evi'nin bir sloganı var, bilirsiniz. Ama ,unutmuş olanlarımız için hatırlatmakta fayda var:İNSAN OKUR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                bende okumaya başladım dün itibari ile... keşke herkes objektif bakıpta okuyabilse...
                abi yazan objektif yazıyor mu ki herkes objektif baksın? ayrıca da isminde meymenet olmayan belli kuruluşların hatırlatmasına gerek olmadan insanlar okuyor, ama gerekli şeyler okuyor, hayatını kurtarabilecek şeyler... okunması gereken onca özel şey varken kalkıp da 2002 yılından beri ülkede olan biten kılı tüyü büyütüp şişirip; yok gemicikler, yok ihaleler, yok aselsanın %51'inin israile satılması (buna hala katıla katıla gülüyorum) gibi şeyleri önümüze sunan şeyleri okumanın bi yararı olduğunu düşünmüyorum işin aslı... işin kötüsü bir kısım gereksiz insan bunu konuşurken; ülke coştukça coşuyor, milletin cebine deli gibi para giriyor, şehit haberleri bitiyor, parti daha da büyüyerek gidiyor, ama bir kısım hala gemicik hala zırt hala pırt maalesef yılmaz özdil 1 değil 1000 tane kitap yazsa bi işe yaramayacak....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                  abi yazan objektif yazıyor mu ki herkes objektif baksın? ayrıca da isminde meymenet olmayan belli kuruluşların hatırlatmasına gerek olmadan insanlar okuyor, ama gerekli şeyler okuyor, hayatını kurtarabilecek şeyler... okunması gereken onca özel şey varken kalkıp da 2002 yılından beri ülkede olan biten kılı tüyü büyütüp şişirip; yok gemicikler, yok ihaleler, yok aselsanın %51'inin israile satılması (buna hala katıla katıla gülüyorum) gibi şeyleri önümüze sunan şeyleri okumanın bi yararı olduğunu düşünmüyorum işin aslı... işin kötüsü bir kısım gereksiz insan bunu konuşurken; ülke coştukça coşuyor, milletin cebine deli gibi para giriyor, şehit haberleri bitiyor, parti daha da büyüyerek gidiyor, ama bir kısım hala gemicik hala zırt hala pırt maalesef yılmaz özdil 1 değil 1000 tane kitap yazsa bi işe yaramayacak....
                  Siz yılmaz özdili eleştirirken peki; objektif kalabiliyor musunuz (bu alanda hiç araştırma yapmadığınızı da açık ediyorsunuz) Siz neden ülkenizde neyin satıldığını satılmadığını, kimlere peşkeş çekildiğini, kimlerin adamlarının kayırılıp işi bilmediği halde iş başına getirildiğini,2002 den önce nerdeydi bu parti,nasıl oldu da bir anda %50 alabildi diye neden kendinize sormuyorsunuz? Demek ki siz ''ammaaann, benim cebime para giriyor ben insigniamı istediğim zaman alırım, istediğim zaman satarım..Açta kalmam açıkta kalmam...Ülke satılsın umrumda değil, benim karnım doysun da ....'' diyenlerdensiniz...Sizin haliniz daha gülünesi
                  İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

milletin cebi şiştikçe şişiyor ve herşey satılmıyor gemicikler alınmıyor öyle mi sanırım biz afrikada yaşıyoruz.. bence bu konu kilitlensin zira yandaşlar hemen belli oluyor..
                    2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kontrol Ünitesi
                      Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                      Siz yılmaz özdili eleştirirken peki; objektif kalabiliyor musunuz (bu alanda hiç araştırma yapmadığınızı da açık ediyorsunuz) Siz neden ülkenizde neyin satıldığını satılmadığını, kimlere peşkeş çekildiğini, kimlerin adamlarının kayırılıp işi bilmediği halde iş başına getirildiğini,2002 den önce nerdeydi bu parti,nasıl oldu da bir anda %50 alabildi diye neden kendinize sormuyorsunuz? Demek ki siz ''ammaaann, benim cebime para giriyor ben insigniamı istediğim zaman alırım, istediğim zaman satarım..Açta kalmam açıkta kalmam...Ülke satılsın umrumda değil, benim karnım doysun da ....'' diyenlerdensiniz...Sizin haliniz daha gülünesi
                      +100000000000000000000000
                      2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

karsilikli polemik yapildigi icin konu kitlenmistir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                        X