Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uzun Hikaye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Uzun Hikaye

Arkadaslar gecen hafta Uzun Hikaye adli filimi seyrettim sinemada. Acikcasi beklentimi karsilamadi,filmin ozu tam olarak şu;"Haktan hukuktan bahsederseniz,faşiştsiniz".

Benim kisisel gorusum,sinemada seyredilmesi gereken bir film degil. DVD veya internete dusmesini bekleyin derim.

2015 BMW F30 M Sport

Ynt: Uzun Hikaye

Orjinal yazı sahibi: AstraJ
    Arkadaslar gecen hafta Uzun Hikaye adli filimi seyrettim sinemada. Acikcasi beklentimi karsilamadi,filmin ozu tam olarak şu;"Haktan hukuktan bahsederseniz,faşiştsiniz".

Benim kisisel gorusum,sinemada seyredilmesi gereken bir film degil. DVD veya internete dusmesini bekleyin derim.

aynen katılıyorum...
    F30 Sport+

Yorum

Bilgilendirme için teşekkkürler. Bu hafta sonu gitmeyi düşünüyordum şu an itibariyle vazgeçtim...
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
        Bilgilendirme için teşekkkürler. Bu hafta sonu gitmeyi düşünüyordum şu an itibariyle vazgeçtim...
        Cem Hocam,arabadan vazgeçtin ama hala imzanda duruyor ne iş
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Abi insigniadan vazgeçilir mi sadece nefsime uyup bi değişiklik yapayım dedim. Ara desek daha doğru olur. Yoksa günde 2 kez hala buraya takılır mıyım sanıyorsun

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
          Orjinal yazı sahibi: drdilmen
          Cem Hocam,arabadan vazgeçtin ama hala imzanda duruyor ne iş
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
          X