Duyuru

Collapse
No announcement yet.

flim sevenler için

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• flim sevenler için

bazılarımız aksiyon, drama, komedi ve ya herhangi bir filim kategorisinden filim severler. ama bu gün seyrediğim filim bence eşi benzerei olmayan bir şey idi. sizlerede tavsiye edeceğim. filmin adı THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON filmin başrolünde BRAD PIT oynular. şiddetle izlemenizi isterim.

Ynt: flim sevenler için

Orjinal yazı sahibi: @dn@n
    bazılarımız aksiyon, drama, komedi ve ya herhangi bir filim kategorisinden filim severler. ama bu gün seyrediğim filim bence eşi benzerei olmayan bir şey idi. sizlerede tavsiye edeceğim. filmin adı THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON filmin başrolünde BRAD PIT oynular. şiddetle izlemenizi isterim.
    Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

O zaman birkaç tane de ben söyleyeyim; Bollywood sevenler için en son çıkanlardan; "My name is Khan" ve "Ghajini" şiddetle tavsiyemdir.Onun dışında olmazsa olmazlarım "Pulp Fiction" ve "Leon" ...

Yorum

Leon ıyı fılmdı
        Brad pıttınde ole

Yorum

bir ekleme yapmak istiyorum FIGHT CLUB da INCEPTION gibi olup ama biraz daha aksiyonu bol ve kurkusal olarak farklı bir filimdir.

Yorum

Insigniateam filmleri benim favorim dir .
            Yarısında Volkan baş rolde.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

o zaman nurettin abi bunu seveceksindir http://www.youtube.com/watch?v=TJbSyfdI7QI#

Yorum

2013 Haziran da bir başlıyor Filmler çok fena

-The wolverine

-G.I. Joe 2

-Superman

-Riddick returns

-Ve Bize uygun olarak serisi izlediğim

http://www.youtube.com/watch?v=SZP5Jn--Cnw#ws

Yorum

beklenen serimayıs 24 gelecek bence bu sefer hızlı öfkeli ruhunu çok iyi işlemişler.

Yorum

Ben daha çok yeni filmlerden bahsetmek isterim eskilerini izleyen çok

1-Talaash=Aksiyon gizem sır dolu bir film,izlemeye başlayın seveceksiniz
                    2-Celal ile Ceren=Film çok eleştiri konusu oldu ancak güzel yanları da yok değil,böyle insanlar toplum içinde var o yüzden komik geliyor
                    3-BBC Becoming Human=2008 yılına ait bir belgesel.Evrimi anlatıyor toplam 3 setten meydana geliyor,ön yargılı olunmadan izlenmesi gereken ilginç bir belgesel
                    4-Zeitgeist=2009 yılına ait bir belgesel,para paranın işleyişi bankalar dan bahsediyor.İlk başta sıkıcı gelebilir ancak izlemeye devam ettiğinizde sizleri içine çekecektir.Irakta,iranda oynanan oyunlardan bahsetmekte.
                    5-The Dictator=2012 yapımı çok eğlenceli ve komik bir film can sıkıntısına birebir izlememiş varsa kesin izlesin.
                    6-Skyfall=Güzel bir aksiyon filmi,filmin bazı sahneleride Türkiyede çekildi izlenmesi gerek seriyi takip edenler için.
                    7-Knocked Up=Aslında yeni bir film değil ama eğlenceliydi.İzlenebilir
                    8-Argo=Aksiyon denilebilir güzel bir film izlenebilir.
                    9-The hobbit=Yüzüklerin efendisi kadar güzel bulmadım ama yinede başarılı bir film
                    10-Life of pi=Yapımı çok dikkatimi çekmişti,efektler falan güzel yine izlenebilir bir film

Yorum

Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk 5 filmine de ilk gün sinemaya gittim.
                      Bunu da kaçırmam.
                      Biletler satışa çıkar çıkmaz ordayım.
                      Bomba film belli ediyor kendini.
                      Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
                      Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Hızlı ve öfkeli serisinin her filminde arabamda ayrı bi hasar açmıştım.Bu sefer gitmeyi düşünmüyorum ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beraat
                          Hızlı ve öfkeli serisinin her filminde arabamda ayrı bi hasar açmıştım.Bu sefer gitmeyi düşünmüyorum ihihi
                          Özellikle filmin olduğu gün hafif yağmur yağdıysa yada yağıyorsa
                          2012 - 1.4 Turbo Edition Elegance + Yeni Stil Paketi

Yorum

İşleniyor...
                          X