Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Sistem ( Home Theatre - Media Center )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Sistem ( Home Theatre - Media Center )

Arkadaşlar aranızda daha önceden Samsung Es Serisi kullanan arkadaşlasr var mı bir kaç tecrübe sahibi arkadaşın fikri lazım...

Yorum

Emre kardeşim güle güle kullan herşey mükemmel gözüküyor.

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Arkadaşlar aranızda daha önceden Samsung Es Serisi kullanan arkadaşlasr var mı bir kaç tecrübe sahibi arkadaşın fikri lazım...
      Sen TV için araştırmaya başladığın zamanlarda ben Samsung UE40ES7000 serisini aldığımı belirtmiştim.
      Bilmiyorum sana ne gibi bir faydam olur. dknow

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
        Emre kardeşim güle güle kullan herşey mükemmel gözüküyor.

Sen TV için araştırmaya başladığın zamanlarda ben Samsung UE40ES7000 serisini aldığımı belirtmiştim.
        Bilmiyorum sana ne gibi bir faydam olur. dknow
        Sende sesli ve elle kontrol var mı abi

Yorum

.......
          .......
          Sende sesli ve elle kontrol var mı abi
          Herşeyden önce TV’nin menüsünde “Sesli ve Elle” kontrol seçeneklerin aktif vaziyette olması gerekiyor.

İlgili teknisyen arkadaşlar televizyonu monte etmeye geldiklerinde sesli kontrolü çalıştırmışlardı. Daha sonra elle kontrol seçeneğini kullanmaya başladım.

Elle komutta ortam ışık düzeninin iyi olması gerekiyor.

Elle komut için TV’nin üstünde bulunan kameraya doğru uzaktan avuç içini iki üç saniye gösteriyorsun ve ekranda “ses” ve “kanal değiştirme” için aynı anda menüler çıkmaktadır. Menü sonrası işaret parmağın ile istediğin değişiklikleri yapabilirsin. (çok güzel bir uygulama)

Bu arada nasıl yaptıysam ancak 1 kez sesli komutu çalıştırabildim. ihihi

Yorum

Bir ara elle kontrol de "SMART BÖLÜMÜNÜ" de yakalamıştım. ihihi
            (Ses ve görüntü bakımından çağın televizyonunu kurcalıya kurcalıya öğreneceğiz artık )

Yorum

Cwmil abi aynı konudan muzdaribim ama benim bir kaç teşhisim ve daha detaylı kullanım bilgisi edindim paylaşalım akşam yazacam...

Yorum

İşleniyor...
              X