Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbuldan Kareler - 2012

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbuldan Kareler - 2012

Ynt: İstanbuldan Kareler - 2012

Çok güzel kareler paylaşım için teşekkürler. Akşam akşam içimiz açıldı gercekten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      Çok güzel kareler paylaşım için teşekkürler. Akşam akşam içimiz açıldı gercekten.
      Teşekkür ederim Murat abi. Beğendiğine sevindim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk
        Fotograf konusundaki kabiliyetin aşikar. Söz konusu İstanbul olunca beğenmeyecek kadar kör olamayız degilmi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk
          Fotograf konusundaki kabiliyetin aşikar. Söz konusu İstanbul olunca beğenmeyecek kadar kör olamayız degilmi?
          Eyvallah abi Aynen söz konusu İstanbul olunca güzelliğini yettiğince karelere sığdırmaya çalışıyoruz

Yorum

Oguzhan kardesim seni bir hemsehrin olarak tebrik ediyorum....Mukemmel kareler cekmissin...umarim birvgun benim kara sahinin de saklayablecegim ozel fotolarini sana cektirmek nasip olur....

Yorum

Tebrikler İstanbulun güzelliklerini iyi yakalamışsın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kardeşim çekimler süper, ellerine sağlık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  Oguzhan kardesim seni bir hemsehrin olarak tebrik ediyorum....Mukemmel kareler cekmissin...umarim birvgun benim kara sahinin de saklayablecegim ozel fotolarini sana cektirmek nasip olur....
                  Teşekkür ederim Utku abi. Kara şahin'i resimlemekten mutluluk duyarım

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Tebrikler İstanbulun güzelliklerini iyi yakalamışsın
                  Saol Fatih abi. Hafıza kartının azizliğine uğradım yoksa daha ne kareler vardı

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                  kardeşim çekimler süper, ellerine sağlık
                  Eyvallah kardeşim teşekkür ederim

Yorum

Etkileyici. Güzel paylaşım
                    Senin gözünden İstanbul bayağı iyi görünüyor
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
                      Etkileyici. Güzel paylaşım
                      Senin gözünden İstanbul bayağı iyi görünüyor
                      Teşekkür ederim Nurettin abi. İstanbul herkese ayrı güzel görünüyor

Yorum

Oğuzhan kardeşim ellerine sağlık tebrik ederim çok güzel kareler çekmişsin , clapclap yalnız benim tavsiyem fotoşortu fotoğraflarına fazla bulaştırma neden dersen kadrajların çok güzel yani genel olarak çektiğin objelere nereden bakacağını biliyosun , o yüzden fotoşortu güzelim fotoğraflarına fazla fazla bulaştırıp orjinal güzelliklerinden mahrum bırakma
                        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
                          Oğuzhan kardeşim ellerine sağlık tebrik ederim çok güzel kareler çekmişsin , clapclap yalnız benim tavsiyem fotoşortu fotoğraflarına fazla bulaştırma neden dersen kadrajların çok güzel yani genel olarak çektiğin objelere nereden bakacağını biliyosun , o yüzden fotoşortu güzelim fotoğraflarına fazla fazla bulaştırıp orjinal güzelliklerinden mahrum bırakma
                          Teşekkür ederim Mustafa abi. En son resim haricinde resimlerin hiçbirinde photoshop yok. Orjinal resimler

Sadece en son resimdeki HDR teknigini photoshop üzerinde yaptım ayrı bir program kullanmadım...

Yorum

trafiği kalabalılğı nefret ettirsede istanbul başka bi şehir resmen
                            oğuzhan kardeş bu güzel paylaşımın için bende teşekkür ederim makinanın markasını öğrenebilirmiyim?
                            2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Orjinal yazı sahibi: burak.
                              trafiği kalabalılğı nefret ettirsede istanbul başka bi şehir resmen
                              oğuzhan kardeş bu güzel paylaşımın için bende teşekkür ederim makinanın markasını öğrenebilirmiyim?
                              İstanbul kendini sevdirecek bir sebep buluyor illaki
                              Makina Canon EOS 500d ( Ayrıca 18 - 135 mm lens var üzerinde )

Yorum

İşleniyor...
                              X