Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Enstrüman Çalmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Enstrüman Çalmak

Yıllardır müzik hobim. Çaldığım alet " klavye". Maalesef toplumda bu cihaz düğün müzisyenlerinin cihazı olarak nâm salmış ismi de org olmuş. Yapacak bir şey yok.

Maalesef toplumda isminden veya genel olarak kullanılan yerlerden dolayı enstrümanlara gereken ilgi ve alaka gösterilemiyor. Küçümsenip, dalga konusu olabiliyor.

Yorum

Şahsen bir müzik enstrümanı çalmak isterdim özellikle Bağlama

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bende de gitarist' lik vardır. Üniverstede az canlı müzik yapmadık. Radyo programları vs vs
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ben de bugünlerde "Klavye/Org/Piyano" eğitimi almayı düşünüyordum. Bir ara kısa bir süre ders almıştım, şimdi İsmek'in kurslarını düşünüyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Flüt bile çalamamış bir kişi olarak enstürman çalabilen hele ki birden fazlasını çalabilen kişilere büyük saygım var.
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Müzikle Uğraşmak Keyif Verir, Vakit Ayırabilene...

M.Ö. Yıllarından

Yorum

Benimde içimde hep vardı sonunda kısmet oldu bağlama kursuna başladım üçüncü haftam gayet iyi
                2014 Beyaz İnsignia 1.6 T 170 HP Cosmo+Stil Paket(19 Jant+Deri Koltuk+Bose Ses Sistemi)- Ayna Altı Led-Photon Xenon Pro Kit-Tavan Kaplama-4 Çıkış Egzoz
                NAMI DİĞER "GEMİCİK"
                '34 JU 7764'

Yorum

Artık bir video paylasirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                    Artık bir video paylasirsiniz
                    Zamanı gelince neden olmasın rolleyes
                    2014 Beyaz İnsignia 1.6 T 170 HP Cosmo+Stil Paket(19 Jant+Deri Koltuk+Bose Ses Sistemi)- Ayna Altı Led-Photon Xenon Pro Kit-Tavan Kaplama-4 Çıkış Egzoz
                    NAMI DİĞER "GEMİCİK"
                    '34 JU 7764'

Yorum

İşleniyor...
                    X