Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NFS'lere Insignia İndirme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• NFS'lere Insignia İndirme

Araştırdım sadece bunları bulabildim

Underground 2
    http://www.nfscars.net/file/view/und...nd2/13619.aspx
    Most Wanted
    http://www.nfscars.net/file/view/mostwanted/13451.aspx

Ynt: NFS'lere Insignia İndirme

TDU içinde Vauxhall VXR yaması var.

Yorum

eline sağlık ömer kardeşim peki bu NSF Most Wanted yamasının rar dosyalarını indirdim ben şimdi ama klasörün içindeki dosyalardan hangisini veya hangilerini nereye kopyalayacam? bilgilendirirsen sevinirim..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
        eline sağlık ömer kardeşim peki bu NSF Most Wanted yamasının rar dosyalarını indirdim ben şimdi ama klasörün içindeki dosyalardan hangisini veya hangilerini nereye kopyalayacam? bilgilendirirsen sevinirim..
        valla kardeşim çok karışık bu iş inan ki nasıl anlatacağımı bilmiyorum :/ read me diye bir belge var o rar'lı dosytanın içinde orada herşey yazıyor, bayağı bir karışık bir işlem

Yorum

readme dosyasının içinde de yabancı şeyler yazıyo ya hakkaten karmakarışıkmış içinden çıkamadım ihihi

Yorum

ya ingilizce yazıyor, ingilizcem iyidir, yanlış anlama yani övünmek hava atmak için söylemiyorum kardeşim, diyor ki önce ferrari 360 spyder'ı yükle, linkini altta vermiş hemen, most wanted'in kurulu olduğu dizinde ADDONS diye bir dosya olacak o dosyada iki tane daha dosya olacak CAR_REplace ve frontend, senin bu zipli dosyada bu ADDONS dosyası içinde CAR_REPLACE dosyası olacak onun içinde IS300 var onu alıp C'de veya D'de most wanted'in kurulu olduğu yerin içindeki ADDONSun içindeki CAR_REPLACE'nin içine atıyorsun olay bitiyor.. ondan sonra masaüstündeki most wanted simgesine sağ tıklayıp özelliklere geliyorsun, orda (''C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\speed.exe'' yazan yere bir -mod ekliyorsun sonra çift tıklayıp giriyorsun oyunda artık bir insignia var yalnız fiyatı yüksek koymuşlar, ekonomimi sarstı 182 bin dolar

Yorum

estağfurullah kardeşim benim pek iyi değil ingilizce elbette soracam öğrenecem aklımdan öyle bi düşünce geçmedi hiçbirzaman
              teşekkür ederim verdiğin bilgiler için şimdi başlıyorum uygulamaya sağolasın kardeşim

Yorum

underground 2'deki Insignia'm

NOS Purge

Hidrolikler

güzel bir drift denemesi

wheelie çalışması

Wauxhall Insignia VXR
                Modifiye Sonrası:
                Motor Gücü: 550 BG
                0-100: 2.89 sn
                Maksimum Hız: 357 km/s

Yorum

estağfurullah kardeşim benim pek iyi değil ingilizce elbette soracam öğrenecem aklımdan öyle bi düşünce geçmedi hiçbirzaman
                  teşekkür ederim verdiğin bilgiler için şimdi başlıyorum uygulamaya sağolasın kardeşim
                  rica ederim kardeşim işe yaradıysam ne mutlu bana

Yorum

ömer kardeşim şimdi bendeki NFS Most Wanted İstanbul oyunu.. oyunun yüklü olduğu yer C ' de Program Dosyaları (x86) ve oyunun dosya adı Most Wanted İstanbul, klasörüm içinde girdiğimde ADDONS dosyadı yok.. ama CAR_REPLACE dosyası var, içine IS300 dosyasını attım.. sonra oyunun simgesine sağ tıklayıp özelliklerde hangi adresin sonuna -mod yazdıysam şu uyarılar çıktı ;

yani olmadı napacam bi yerde hata mı yapmışım yoksa

Yorum

ömer kardeşim şimdi bendeki NFS Most Wanted İstanbul oyunu.. oyunun yüklü olduğu yer C ' de Program Dosyaları (x86) ve oyunun dosya adı Most Wanted İstanbul, klasörüm içinde girdiğimde ADDONS dosyadı yok.. ama CAR_REPLACE dosyası var, içine IS300 dosyasını attım.. sonra oyunun simgesine sağ tıklayıp özelliklerde hangi adresin sonuna -mod yazdıysam şu uyarılar çıktı ;

yani olmadı napacam bi yerde hata mı yapmışım yoksa
                      kardeşim sen oyunun kurulu olduğu dosyaya gir, oradan speed.exe adlı dosyanın masaüstüne kısayol oluştur, sonra ondan bu işlemi yapmayı dene... hedef bölümünde yazan yere -mod ekleyeceksin fakat tırnak işaretlerinin dışında olacak...

Yorum

oyunun speed simgesini masaüstüne aldım özellikler dedim tırnak işaretinin dışına -mod yazdım ama yine alt resimdeki uyarıyı aldım.. yani olmadı :/

Yorum

haydaaa, anlamadım ki, istanbul patch li oyuna girdin mi? o oyun patch olduğu için .bat uzantılı belki ondan girersen direk açılmış olabilir...

Yorum

bunun bide insignia icin nfs underground 2 dekı acıklamasını yapar mısınız (windows 7 home premium 64 bit)
                            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Bu aracı da barbaros usta çiplemiştir tahminim Volkan abinin aracı 10 seneye kadar bu hale gelecek haha haha haha
                              2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
                              X