Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oyun konsolları hakkında bilgi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Oyun konsolları hakkında bilgi

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
    Orjinal yazı sahibi: turquaz72
    Orjinal yazı sahibi: iatros
    http://www.hepsiburada.com/Liste/son...goryId=1200413

+ 1 kol daha . fıyat oalrak nasıl bu ?
    Ömür bunu al. http://www.vatanbilgisayar.com/sony-...spx?I_ID=55189
    Hesaplıymış gerçekten. Gökhan abi bu move özelliği ne işe yarar biraz cahilimde ben bu konuda?
    http://www.youtube.com/watch?v=koRHYqrR9yM
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Süper bişeymiş bu ya. Bu cihazlar bendeki ps3 e takılırmı acaba?

Yorum

takılır sanırım. ayrıca satılıyor move paketi
        http://www.morfare.com/asp/product/4...-Camera-Paketi
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Bir oyun havuzu oluşturabilir, karşılıklı takas yapabiliriz. Herkes kendindeki oyunların bir listesini yazarsa süper olur.
          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Ben wii xbox kullanmış biri olarak ki her zaman tercihim oyun konusunda sony dir biraz macera aradığım için diğer iki ürünüde kullandım yine kesinlikle diyorum ki ps hem kalite hem marka olarak hemde oyun kaliteleri yüksek en şık oyun konsoludur dekoratif bir görüntüsü olmasıda cabası
            Bununla beraber artık ps 3te kırıldı zaten 40 gb üstü harddiski olması internetten indireceğin bir çok oyunu oynamanı sağlıyor interntten oyun kullanıcıları çok fazla tek başına olsanda çoğu oyununun online modu mevcut ps3 ile beraber psp go da varsa tadından yenmiyor birbirine entegre edip evde oynadığın oyununu dışarıya cıktığındada devam ettirebiliyorsun eve gelince kat ettiğin oyunu ps 3 e aktarabiliyorsun buda ayrı bir güzellik

Yorum

evet PS3 setimizi almış bulunuyoruz hepınıze tavsıyelerınız ıcın tesekkur ederım clapclap

Sony Playstation 3 320 Gb Slim Konsol + Virtua Tennis 4 + Move Control + PS Eye paketi + Hdmı kablo
              Gran Turismo 5 Türkçe Ps3
              Sports Champions Ps3 ( Move Uyumlu )
              Motion Controller (Move Oyunları Oynayabilmek İçin Gerekli Hareket Kumandası )
              Sony Playstation 3 Titreşimli Joystick (Siyah)
              Fifa 11 Ps3
              The Fight Ps3
              Mortal Kombat Ps3
              Piranha Silverstone PS3/ PC / PS2 Uyumlu Titreşimli Oyun Direksiyonu

direksıyonda logıtechın bır tane modelını begendım fakat 300 tl yı sımdılık vermek ıstemedım bakalım ılerıkı zamanlarda alırım mutlaka onu gıbıme gelıyor

Yorum

Hayırlı olsun abi iyi eğlenceler...
                2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

eyvallah sağol oyunlardan 2 sini kendime aldım Mortal Kombat hanıma diğerlerinide artık ortaklasa kullanırız sports champıon bayagı eglencelı bırsey gıbı bakalım

Yorum

Güle güle kullanın...chiple falan degilde 5 dk lık bi işlemle cihazı jailbreak yapıyosunuz ve 100 lerce oyunu oynayabiliyorsunuz.tek eksisi şu aşamada onlıne oynanmıyor.gerçi siz oyun almışsınız ama düşünürseniz bilgilendiririm...

Yorum

Hayırlı olsun Ömür. Kısa zamanda Jailbrak yap. Yoksa orjinal oyunlar adamın ceplerini boşaltıyor. Detailingden bile fana.
                      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

evet PS3 setimizi almış bulunuyoruz hepınıze tavsıyelerınız ıcın tesekkur ederım clapclap

Sony Playstation 3 320 Gb Slim Konsol + Virtua Tennis 4 + Move Control + PS Eye paketi + Hdmı kablo
                        Fifa 11 Ps3
                        The Fight Ps3
                        Mortal Kombat Ps3

direksıyonda logıtechın bır tane modelını begendım fakat 300 tl yı sımdılık vermek ıstemedım bakalım ılerıkı zamanlarda alırım mutlaka onu gıbıme gelıyor
                        Ömür hayırlı uğurlu olsun kardeşşm keyifle kullan inşallah,
                        bu arada bu set te çok büyük bir eksik var kardeşim PES almamışın
                        ps3 PES olmadan öksüz kalır söyleyeyim
                        tabi birde God Of War olmalı

Yorum

abi hayırlı olsun ama direksiyon o listeye yakışmamış :/ onun yerine bir logitech al, GT5'den alacağın zevk 5 kat artar
                          titreşimli olduğunu yazmışsın ama yine de soruyum, kablosu takılı değilken direksiyonu çevirip bıraktığında orada kalıyor mu yoksa tekrar merkeze geliyor mu?
                          ben piranha'yla neredeyse aynı fiyata 9 ay kullanılmış logitech'in en ucuz ürünlerinden birini aldım (çift titreşim motorlu) 2 yıldır hala zevkle kullanıyorum. artık benim zorlamalarıma dayanamadığı için mekanik aksamı yavaş yavaş bozuluyor o ayrı ihihi
                          G25'in fiyatları artık düşüşe geçmiş olması lazım, direksiyon diye küçümseme mutlaka al kullan bence. G25 almasan bile momo felan güzel olur
                          InsigniaTEAM

Yorum

ya çağrı bir tane var hosuma gıttı o logıtec dfgt
                            Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

Fifa 11 Ps3
                            The Fight Ps3
                            Mortal Kombat Ps3

Ömür hayırlı uğurlu olsun kardeşşm keyifle kullan inşallah,
                            bu arada bu set te çok büyük bir eksik var kardeşim PES almamışın
                            ps3 PES olmadan öksüz kalır söyleyeyim
                            tabi birde God Of War olmalı
                            eyvallah emre. PES i de çok sevıyorum fakat fifa yı daha cok sevdıgım ıcın fıfayı aldım. ama pes ı de alıcam tabı .

Çağrı benım aldıgım bu http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...=oyunpir982137

fakat aklımın kaldıgı da bu http://www.hepsiburada.com/Liste/log...goryId=1200698

Yorum

keşke alsaydın abi ikisi çok ayrı dünya demiş oluyum. ucuz markaların titreşim motoru araba toprağa girdiğinde vs. abuk subuk titreşimler gönderiyor direksiyona ama logitech'in titreşimi direksiyonu kontrol ediyor.
                              yani şöyle anlatıyım, motorun ucuna ağırlık takıp merkezkaç kuvvetiyle yapılan titreşim değil, 2 titreşim motoru dişli ile direksiyona bağlı, yoldan çıkıp bozuk zemine girdiğinde bu motorlar çok çok hızlı şekilde ileri-geri çalışarak direksiyonu titretiyor. ama en güzel yanı drift yaparken aynı gerçek arabadaki gibi direksiyonu kendiliğinden aksi yöne çeviriyor. kaldırıma çarpıyorsun bir anda direksiyon dönüyor gerçek ortamda nasıl olması gerekiyorsa aynı tepkiyi veriyor.
                              şu videolarda da görebilirsin, direksiyon kendiliğinden elinin içinde kayıp gidiyor

http://www.youtube.com/watch?v=ipInK4R6GhE
                              http://www.youtube.com/watch?v=V0q0-q_Hrrc
                              http://www.youtube.com/watch?v=2sGR-pcBino

driving force gt, G25'in bir küçük kardeşi, verdiğin paraya değeceğine eminim
                              InsigniaTEAM

Yorum

Bence de o listeye yakışmayan tek şey direksiyon Linkini verdiğin logitech direksiyonu Media Markt ta kullandım harika abi bence hiç tereddüt etme 2.5 tur falan dönüyor titreşim ve feedback harika. Ama biraz pahalı tabi.. Bu arada PS3 hayırlı olsun Önceki mesajımda da dediğim gibi müziğe ilgi varsa Guitar Hero oyununu öneririm.
                                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                                X