Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Home Theater & Multimedia System

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Home Theater & Multimedia System

Bana göre bu kadar yatırım yapıldıktan sonra odaya ses izalasyonu yapmak gerekir.
    Çok yüksek volumelere çıkılmasa bile sesi doya doya dinlemek gerekir.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
      Ben sadece Anfinin fiyatlarını söyliyim. Arkadaşların kafasında bir şeyler canlansın.

Anfi:
      ASR Emmiter Exclusive 9.100 Euro+KDV
      Battery Power Supply 2.760 Euro+KDV.

Şimdi sıkı durun. Hoparlörler ise MBL111F ise 42.000 usd, mbl 116 ise 29.000 usd (Sanırım sizin ki bu)
      Üstelik bu Amerika fiyatları. Türkiyede ne kadardır siz düşünün.

http://www.mbl-usa.com/Browse.aspx/392/Speakers

Bu firmanın MBL 101-X-TREME Hoparlörlerinin Amerika fiyatı ise 263.000 usd.

Vallaha fiyat yüksek olur diyordum ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu.
      Maşallah....

Keşke yurtdışı fiyatlardan alabilsek ama malesef bu ürünlerde arabalarımız gibi ÖTV den nasibini aldığı için TR fiyatları daha yüksek oluyor...Bendeki amfi Emitter II Exclusive versiyonu ve TR satış fiyatı 18.000 euro...Aynı şekilde doğru tahmin ettiğiniz üzere hoparlör MBL116 modeli ve TR satış fiyatı 24.000 euro...CD player 12.000 euro, pikap 10.000 euro vs. vs. Birde sistemde kullanılan kabloların bile 5.000 euro yu geçtiğini söylersem olayın kaçıklık seviyesini daha iyi anlamış olursunuz İşin arşiv kısımına girmiyorum bile , böyle bir sistemde özel kayıtlar dolayısıyla sadece orjinal cd ler ve plaklar dinleniyor , 1.000 adet cd den oluşan ortalama bir arşivinde yaklaşık 30.000 tl değerinde olduğunu unutmamak gerek

101 x-treme henüz TR sınırlarına girmedi ama toplam değeri 500.000 euro ile 1.000.000 euro arasında olan birkaç sistem olduğunu söyleyebilirm Ama ben artık akıllandım , sistemi daha basite indirgeyip , parayı insignia ile tekrar ortaya çıkan araba tutkuma harcamak istiyorum
      2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Emre,

Ne diyorsun Opel insignia parası. Servet yatıyor. Tarık arkadaşımızdan ev adresini alalımda evde olmadığı bir gün ziyaret edelim .
        Önce evde olduğu sonra evde olmadığı bir gün olsun. ihihi
        O planı kuran çok arkadaşım oldu ama allahtan cihazlar eşek ölüsü gibi olduğu için alıp götürmek o kadarda kolay olmuyor Komik bir olay anlatayım...Böyle bir sistemi olan arkadaşımızın evine hırsız girmişti , garibim hırsız oradan bir kablo söküp götürse en az 1.000 euro değerinde ama cihazları bişeye benzetemediği için TV yi almış gitmiş
        2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Emre,

Ne diyorsun Opel insignia parası. Servet yatıyor. Tarık arkadaşımızdan ev adresini alalımda evde olmadığı bir gün ziyaret edelim .
          Önce evde olduğu sonra evde olmadığı bir gün olsun. ihihi
          abi benim her zaman teknoloji konusunda yakalayamıyorsun hızını bugün yaptığın yatırım yarın yatıp kalıyor bi bilgisayarı bile ağzına kadar yüklüyorsun 6 Ay gecmeden geride kalıyorsun bu nedenle dediğin mantıklı Tarık abiyi ziyarete gidelim 3 ayda bir hevesimizi alıp dönelim evimize 5+1 sistemlerimizde cekme cd dinleyelim bari
          şaka bir yana seviyorum böyle pahalı zevkleri akşam eve geldiğinde yorgun bi şekilde güzel hafif bir müzik yada arkadaşın eşin dostun geldiğinde bu ne yahu demeleri parasının karşılığını verdirttirir gibi
          Müzik günün yorgunluğunu çok güzel alıyor ama o bahsettiğiniz "bu ne yahu" muhabbeti bir süre sonra sıkıyor...Çok iyi tanımayanlar kaçık muamelesi yaptığı gibi genelde hemen araba ile kıyaslanıp, ben o paraya bmw alırdım şunu alırdım bunu alırdım şeklinde sonuçlanıyor :d

Yorum

Arşivinizden nasıl faydalanabiliriz

Bu veya buna benzer bir sistemde kullanılmak üzere

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Çok guZel ve elit bir düzenek yahu insanın sevdiği seylere kazandığı parayı harcaması kadar guZel birsey yok dünya da para da harcanmak için var
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

dream box. ccam server ıslerınden anlayan varmıdır acaba ?
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

hayalimi gerçekleştirmişsin.ben daha okulu bitirip düzgün bir iş bulup kendi paramı düzgünce kazanana kadar bu bende bir hayal olarak kalıcak herhalde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Astra H

hayalimi gerçekleştirmişsin.ben daha okulu bitirip düzgün bir iş bulup kendi paramı düzgünce kazanana kadar bu bende bir hayal olarak kalıcak herhalde
                    Allah daha iyilerini nasip etsin kardeşim teşekkür ederim

Yorum

Max 2500-3000 TL sistem tavsiyesi ben alabilirmiyim bu işten anlayan üstadlar burda varken uzakta aramayalım.
                      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                      2.0 CDTI
                      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                      X