Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En Özel Dostlarımız

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: En Özel Dostlarımız

bende bugun ıtıbarı ıle kulucka donemı baslatıyorum hercesıt tavuk bıldırcın sulun talus kusu vs. vs uretmeyı dusunuyorun bılgısı olan arkadslar varsa yardımcı olurlarsa sevınırım
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

bu nasıl bi sevgi

http://haber.mynet.com/saf-sevgiyi-a...-645355-dunya/
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
          Bu fotoğraf beni çok duygulandırdı Emre kardeşim.
          Forum üyelerimiz bilir, iki sevgili dostum oldu, biri 11 yaşında, (05.08.2003) diğerini ise 15 yaşında (16.08.2011) sonsuzluğa uğurladım, her ikisinin de vefat ettiklerinde Başucundaydım.
          Bilen bilir. Evet bu sevgi çok başka… bambaşka..

Yorum

Allah gönlümüzden Sevgiyi ve Merhameti eksiltmesin Cemil Abi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Allah gönlümüzden Sevgiyi ve Merhameti eksiltmesin Cemil Abi
              Amin Fatih bey, Şu anda evde 5 kedi oldu, yenisinin fotolarını yakında bu konu başlığı altında yayınlarım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                Ben kediyi bulduktan sonra eve getirmek istedim ama gelmek istemedi malesef. Takıldığı 2 erkekte kaldı gözü. Bi tarafı benimle gelmek istiyor bi tarafı onlarla kalmak. Bende kapıyı açtım bekledim. Nereyi tercih ederse diye. Hamile de olsa yavrularıyla birlikte kabul edecektim. Ama o geri döndü onlarla. Onu görünce de içim biraz daha rahat etti. Sonuçta tercih meselesi. Ara ara sesini duyup kalan mamalarını veriyoruz. Bakalım yavrularını görürsek onlardan birini alaırız diye düşünüyorum.
                Bizim evde şu anda 4 kedi var üçü kısırlaştırılmış, (2 erkek, 2 dişi) biri daha kışa doğru kısırlaştırılacak. (dişi)
                mesai çıkışı eve gidince hepsi birden balkona çıkıyorlar, akılları fikirleri uçan iki kanatlılarda, sinek, serçe, güvercin gördükleri an hepsi birden hareketleniyor ve balkondan düşecekler diye ödüm patlıyor.
                Geçen sene benim kedilerden biri gece saat 11.30'da 4. kattan aşağıya atlamış, haberimiz yok, komşular haber verdi aşağıda yaralı bir kedi var diye. (İdrar yapmış kanlıydı) (Düşündük niye atladı diye iki oda hemen hemen aynı, pencereleri var birisi balkona açılıyor birisi apartman girişine, herhalde pencereleri karıştırdı, gecenin karanlığında balkona atlıyorum diye kendisini aşağıda buldu.
                Düşmesinin ertesi günü Veterinere götürdüm, sağlam çıktı kerata ama veterinerin söylediğine göre iç organlarının biraz yer değiştirmesi nedeniyle üç gün boyunca idrarı kanlı geldi,

Yanılmıyorsan senin hanım kızda 3.kattan böyle bir sonuçla aşağıya atlamış olabilir, iyiki bir yerlerine birşey olmamış.

Son söz, hanım kızımız gönlünü kaptırmış bi kere hayırlısı olsun diyelim
                Valla bende de durum tam tersi... kısırlaştırmayı hiç düşünmedim, aksine bizim "fites" kızımıza koca aradım, hatta bazı koca adaylarını bizzat eve getirdim ama bizim kız yüz vermedi eve gelen erkek yada dişi bütün kedileri kovuyor bizim kız, onlarla oynayacağına bizimle oynamaktan yada dama çıkıp orada gezmekten daha çok keyif alıyor
                2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

arkadaşın mesajını direk aktarıyorum;

Bulan kişilerin imkanı yokmuş, ilk karma aşısı ve iç-dış paraziti yapılmış. 2-3 aylık civarı, dişi. Yarın yuva bulamazsa bulunduğu sokağa bırakılacakmış. Hikayesini öğrendiğim kadarıyla evde büyütülmüş sonra sokağa bırakılmış. Sokaklar onun için çok tehlikeli. Ben alamıyorum evde bir kedi ve köpeğim var.Esra hanımın (kediyi verecek olan kişi) evinde bir ton kedi var artık alacak yeri yok.. Belki bir şansı olur umuduyla paylaşıyorum. İlgilenler 05336640308'ten Esra hanıma ulaşabilirler mi?

InsigniaTEAM

Yorum

Evdeki 5 kediden biri olan ve adı "KÜÇÜK" (en küçük olduğu için) olan yavru kedi ile evde beslediğimiz Güvercinin (Yaralı ve Uçamaz) benzersiz kavga sahneleri ihihi

http://youtu.be/uiyDegm22Nk

Yorum

Cemil abi bunlar süper ya))))
                      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        Cemil abi bunlar süper ya))))
                        Hem de nasıl süperler bir görsen, bayılırsın, şimdi ufaklık biraz daha büyüdü, güvercin de kafes içinde kendisinden uzak tutuyoruz... ihihi

Yorum

bencede iyi olur)) bunların huyudur önce oynamak sonra yemek
                          F30 Sport+

Yorum

Cemil abi Sakın bu kuşu dışarı bırakma bütün kedileri senin minnoş gibi sanar mazallah bir kediye akşam yemeği olur aman dikkat

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu da benim yeni arkadaşım. Jumbo muhabbet kuşu daha 1,5 aylık Lütfen MaşALLAH deyin de nazar değmesin

2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                                Cemil Sakın bu kuşu dışarı bırakma bütün kedileri senin minnoş gibi sanar mazallah bir kediye akşam yemeği olur aman dikkat
                                Şu anda sokaktan aldığımız 2 güvercin var, dışarıya bırakılacak halleri ise hiç yok, ikisi de yaralı ve uçamaz zaten, ölünceye kadar evdeler.

Ayağı kırık olan bir güvercine ise tam 9 sene 3 ay bakmıştık.

Yorum

İşleniyor...
                                X