Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Canik TP9 Yada Stoeger 8000 F

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Canik TP9 Yada Stoeger 8000 F

Önümüzdeki aylarda tabanca almayı düşünüyorum. Tercihleri iki şıkka kadar indirdim.

* Canik Tp9
    http://www.canik55.com/pages_sub.php...2&module_id=14

http://www.canik55.com/pages_base.ph...&module_type=2
    En pahalı yerli silah. EGM nin açtığı polis tabancası ihalesini kazanmış. Fiyatı yerli tabancalara göre iki katına yakın yüksek. 3.100 Tl.

* Stoeger Cougar 8.000 Ft serisi.
    http://www.stoeger.com.tr//yansayfa.php?sid=1760
    Tavsiye edilen bir tabanca. Kaliteli olmasıyla beğeniliyor. F/p tercihi.
    Fiyatını siteden bulamadım. Forumlarda 2.100 Tl. olarak geçiyor. Resmi ve güncel fiyat mıdır, bilmiyorum.
    Bu silahları bilen, kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Özellikle polis arkadaşlar Tp9 hakkında neler söyleyebilir?
    * Namlu şahlanması, horoz tepkisi, geri tepme, tetik hassasiyeti, çocuk kilidi, taşıma kolaylığı, ergenomiklik v.b. kıyaslarsak '+ -' neler çıkar?
    Bu silahlara lazer/fener takılması farklı bir hava katıyor.
    1.000 Tl. ve üzeri Canik'e vermeye değer mi?

Ynt: Canik TP9 Yada Stoeger 8000 F

Bu işinde kendi forumu olduğuna eminim , burası olmamış sanki

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İlgimi çeken bir konu açılmış ihihi

Onur kardeşime katılıyorum ve içerdiği kaliteli ve doyurucu bilgilerden dolayı tabancatufek.com adlı forumu tavsiye edebilirim.

Dipnot: Ne alırsanız alın, en önemli konu elinize oturması
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Ruhsat işini nasıl yapıyoruz.Bir ara emniyette öylesine sordum ve vergi dairesine 3214 tl yatırılacağını söylediler.Bu para ruhsat verilmez ise geri iade ediliyor mu yoksa bağış olarak unutuyormuyuz.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bahsettiğiniz tutar 5 yıllık taşıma ruhsatı için resmi harç bedelidir, bağış değildir. Harç iadesi farklı bir husustur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip

Onur kardeşime katılıyorum ve içerdiği kaliteli ve doyurucu bilgilerden dolayı tabancatufek.com adlı forumu tavsiye edebilirim.

Tavsiyeniz için tşk.
            Yaklaşık bir aydır konuyu tabancatüfek.com ve ilgili forum sitelerinden, arkadaşlardan araştırıyorum.
            Belki buradan da kullanan, bilen bir arkadaş vardır diye konuyu açtım. Ne de olsa silah konularına meraklı bir toplumuz.
            Şu ana kadar ki araştırmalarımda Stoeger ağır basıyor. Stoeger'in daha ergenomik olduğunu sanıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: genc_avcI
              Orjinal yazı sahibi: ratip

Tavsiyeniz için tşk.
              Yaklaşık bir aydır konuyu tabancatüfek.com ve ilgili forum sitelerinden, arkadaşlardan araştırıyorum.
              Belki buradan da kullanan, bilen bir arkadaş vardır diye konuyu açtım. Ne de olsa silah konularına meraklı bir toplumuz.
              Şu ana kadar ki araştırmalarımda Stoeger ağır basıyor. Stoeger'in daha ergenomik olduğunu sanıyorum.
              Steoger, tamamen beretta klonları üreten bir firma. Bahsetmiş olduğunuz modelin orjinali Beretta px4 storm modelidir. Stoegerin fabrikasının İstanbul'da olduğunu biliyorum, fakat başkaca da bilgim yok. Dikkat etmeniz gereken ise Beretta'ların(ve dolayısıyla stoegerin) kabzaları kalın olduğundan el yapınız küçük ise rahat edemezsiniz.

Yorum

Diyarbakır'da valilik 10.000 tl civarında bağış alıyor diye biliyorum
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                  Diyarbakır'da valilik 10.000 tl civarında bağış alıyor diye biliyorum
                  harç denılen sey vergı aslında. herkes ödemek zorunda. bagıs ; sılah alma hakkı olmayan insanların pozısyonu uygun hale getırmek için odedıgı para. rakmlarda yazdıgın gibi aralıkta degısıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: genc_avcI
                    Önümüzdeki aylarda tabanca almayı düşünüyorum. Tercihleri iki şıkka kadar indirdim.

* Canik Tp9
                    http://www.canik55.com/pages_sub.php...2&module_id=14

http://www.canik55.com/pages_base.ph...&module_type=2
                    En pahalı yerli silah. EGM nin açtığı polis tabancası ihalesini kazanmış. Fiyatı yerli tabancalara göre iki katına yakın yüksek. 3.100 Tl.

* Stoeger Cougar 8.000 Ft serisi.
                    http://www.stoeger.com.tr//yansayfa.php?sid=1760
                    Tavsiye edilen bir tabanca. Kaliteli olmasıyla beğeniliyor. F/p tercihi.
                    Fiyatını siteden bulamadım. Forumlarda 2.100 Tl. olarak geçiyor. Resmi ve güncel fiyat mıdır, bilmiyorum.
                    Bu silahları bilen, kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Özellikle polis arkadaşlar Tp9 hakkında neler söyleyebilir?
                    * Namlu şahlanması, horoz tepkisi, geri tepme, tetik hassasiyeti, çocuk kilidi, taşıma kolaylığı, ergenomiklik v.b. kıyaslarsak '+ -' neler çıkar?
                    Bu silahlara lazer/fener takılması farklı bir hava katıyor.
                    1.000 Tl. ve üzeri Canik'e vermeye değer mi?
                    tabanca alıcaksan sayet; sıfır yerlı makına alıcagına ıkıcı el temız ıthal bi tabanca almanı tavsıye ederim. belcıka, glock, cz vs vs

Yorum

Canik yeni mezun polislere bu yıl verdiler kendiliğinden iğne düşme sorunu yüzünden kendini arkadaşını vuranlar oldu ancak canikin hangi modeli verildi çok bilmiyorum bundan başka Canik geçenlerde bağlı olduğum daire görev silahı alımı yapacak 30 bin mermiye kadar üç silah dayanabikmiş Canik 55 Glock ve sig doğrusu bana sorarsanız alabikiyorsanız yabancı menşeli bir silah alın ha bu iş kullanım amacı vs olarakta değişir alınacak silah biraz açık anlatırsanız daha yardımcı olabilirim ki tabanca tüfek forumuda çok yararlı bilgilerin olduğu bir forum

Yorum

glock 19 ikinci elde bulabilirseniz tek geçerim hem ergonomik hem çok dayanıklı.
                        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilbilge_11
                          Canik yeni mezun polislere bu yıl verdiler kendiliğinden iğne düşme sorunu yüzünden kendini arkadaşını vuranlar oldu ancak canikin hangi modeli verildi çok bilmiyorum bundan başka Canik geçenlerde bağlı olduğum daire görev silahı alımı yapacak 30 bin mermiye kadar üç silah dayanabikmiş Canik 55 Glock ve sig doğrusu bana sorarsanız alabikiyorsanız yabancı menşeli bir silah alın ha bu iş kullanım amacı vs olarakta değişir alınacak silah biraz açık anlatırsanız daha yardımcı olabilirim ki tabanca tüfek forumuda çok yararlı bilgilerin olduğu bir forum
                          Bu bilgiler ışığında ibre stoegere kayıyor. Beretta lisansıyla üretilmesi bu markaya güvenimi artırıyor.
                          Tabancada 2. el düşünmüyorum. Cz kullanımı hiç hoşuma gitmedi. Kullanan polis arkadaşlar tutukluk yapma ihtimalinin çok olduğunu söylüyor.
                          Glock19 iyi, güvenilir silah. Yalnız, 2. el düşünmediğim için biraz pahalı. MKE sitesinde fiyat verilmiş. Fakat stokta yok, sipariş alınmıyor diyor. Yani almak istesem de şu an alamayacam.
                          İstediğim silah tipi: Boyutu büyük olmasın, güvenilir olsun, taşınması kolay olsun, göze batmasın, emniyeti sağlam olsun, ergonomik olsun, plastik aksam sorun değil. Bulundurma düşündüğüm için taşımayacağım. Anca yaylaya ya da tatile giderken taşırım. O da arabada. Gene de olur da kırk yılın başı üstümde taşırsam belli olsun istemem. Çocuk kilidi de önemli bir etken.
                          Sizin tavsiyelerinizi de almak isterim.

Orjinal yazı sahibi: ulas79
                          glock 19 ikinci elde bulabilirseniz tek geçerim hem ergonomik hem çok dayanıklı.
                          Doğrudur. İşte silahta 2. el nedense bana sempatik gelmiyor. Sıfırı da pahalı bir silah.

@Baboli.
                          Cz filan düşünmüyorum. Şu an stoegere yakınım.

Yorum

Kullanım alanı: Kola kutuları bol bol hedef olarak kullanılacak.
                            Zaten hali hazırda kullandığım av tüfeğim var. Bir de yanımda bulundurması kolay olacak tabancam olsun istiyorum. Taşıma şekli de belirttiğim gibi arabada kalmasını istemediğim durumlarda geçici olarak takarım. O da duruma göre.

Yorum

Çocuk kilidi ne ola ki?

Yorum

İşleniyor...
                              X