Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Deniz akvaryumu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Deniz akvaryumu

Bursadan bu canlıları öldürmeden getirmekte ayrı dert normal balıkları poşete gaz bastırıp getiriyoruz onlardada durum aynımı ?
    Astra 1.4 T Cosmo Füme + Navigasyon

Yorum

Ayy Allah'ım en sevdiiiiim deniz akvaryumu bunu döndüğümde düşünücem eve bu sistemi kurmak istedim bi ara çok maliyetli çıktı. Sistemi bi başıma kurmayada malzemeleri toplayip cesaret edemedim açikçası.. Elimizden tutanda olmayınca kaldı
      2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
        Ayy Allah'ım en sevdiiiiim deniz akvaryumu bunu döndüğümde düşünücem eve bu sistemi kurmak istedim bi ara çok maliyetli çıktı. Sistemi bi başıma kurmayada malzemeleri toplayip cesaret edemedim açikçası.. Elimizden tutanda olmayınca kaldı
        Artık cesaret edebilirsiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasip
          Bursadan bu canlıları öldürmeden getirmekte ayrı dert normal balıkları poşete gaz bastırıp getiriyoruz onlardada durum aynımı ?
          İstanbuldan ankaraya hiç yaptirmadiysam en az 10 sefer canlı transferi yaptirmisimdir. Olmasi gerektigi gibi paketleme ve muhafaza yapıldığı taktirde risk sıfır diyebilirim. Ama tek şart kargo ile gelmeyecek. Otobüs ile gönderilecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mlh
            Orjinal yazı sahibi: MERCAN41
            Artık cesaret edebilirsiniz
            uygulamalı fotolar olursa deneyebilirim
            2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Uygulamalı foto olması için benim kurmaya başlamam lazım. Şuan ki tempoda buna fırsatım yok, eğer beklerseniz ekim gibi detaylı foto yollarim elbet. Ama ben daha erken kurarim derseniz size ansiklopedi niteliginde deniz akvaryumu kurulumu ile ilgili bir detalı döküman hazırlar yollarım

Yorum

Ansiklopedi de olur ama benim kurmamda ekim gibi olur zaten umarim irtibat kopmaz

Yorum

Deniz akvaryumu kurulumuna başlayacağımı söylemiştim daha evvel ve büyük gün geldi sayılır . 160*80*55(h) ölçülerinde ön ve yan camları ekstra clear olacak şekilde akvaryumun siparişini vermiş bulunmaktayım urock hiho

Gelişmeleri detaylı ve bol fotoğraflı olarak sizlerle paylaşacağım, kurmayı düşünen arkadaşlar vardı eğer halâ kararlılarsa kuruluma beraber devam ederiz.

Yorum

Simdiden hayirli olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Simdiden hayirli olsun
                      Abi girdik bi maceraya yine, Okyanus manzarasını kuracaz bakalım

Yorum

İşleniyor...
                      X