Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buda benim akvaryum hobim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Buda benim akvaryum hobim

Buda benim hobim 200x60x70 Ölcülerinde Altta 115x50x40 sumplu bir akvaryum.Balıklar 15 adet Frontosa Moba İlk resim daha yavru halleri şu an 15 18 cm civarında boyları.

2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Ynt: Buda benim akvaryum hobim

Akvaryumunuz çok güzel ama bir o kadar da boş gözüküyor. Tavsiyem kayalıklarla süslemeniz yönünde. Maşallah.
    2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Son durumu zaten bol kayalıklı o halde resim çekmedim.Yavruyken kayalık yapmıyorumki saklanma huyları olmasın ve yemi rahat alsınlar diye.Yoksa şu an damızlık oldular sayılır 20 aylık oldular bu yaz yavru bekliyorum.
      2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Çok güzel bir hobi tebrikler

clapclap clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İmkan olsa bende büyütücem akvaryumu ama malesef işt
          2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

beni akvaryum lar hep dinlendirmiştir cok güzel ihihi
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Akşam güncel bir resim ekliyeyim.Son dekor durumunla.Güzel dileklerinia için hepinize teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
              X