Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk sahi̇bi̇nden manuel cosmo sidi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İlk sahi̇bi̇nden manuel cosmo sidi

Herkese merhaba,

Aracımla 10. yılı doldurmak üzereyken yollarımızın ayrılmasına karar verdim. Bu 10 yıl içerisinde edindiğim dostluklar aracın da önüne geçti. Burası sıradan bir otomobil forumu değil bir sosyal kulüp haline geldi. Bunda benim de payım varsa ne mutlu.

Aracımı forum tanır, özetle 2013 üretim 2014 trafiğe çıkış Cosmo SIDI manuel vites 160.000 kmde. Su mavisi renginde ve benim sonradan taktırdığım aksesuarları var. İmzamda görebilirsiniz.

İlan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6947677/detay/

Satışta her zaman forum kullanıcıları önceliklidir

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Hayırlı satışlar dilerim. Yeni kasasına mı geçiş olur yoksa farklı bir modelmi gelir.

Yorum

Teşekkürler. Sıfır araç kampanyalarını değerlendirmeye çalışacağım. Alakasız bir model gelebilir

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Alacağım sıfır araçtaki kampanyayı kaçırmamak için ilan fiyatını indirdim. Foruma özel fiyatım 750.000 liradır.

Yorum

Hayırlı satışlar araç satıldı mı ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fkarapinar2 View Post
            Hayırlı satışlar araç satıldı mı ?
            Teşekkürler. Hayır satılmadı.

Yorum

İlanı yeniden yayına aldım, satışım devam etmektedir.

Yorum

Hayırlı satışlar Rıfo abi
                Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

İşleniyor...
                X