Duyuru

Collapse
No announcement yet.

05 LC 606 - Satılık 2010 Insignia 1.6 T Cosmo 119.000 Km'de - Gümüş Gri.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 05 LC 606 - Satılık 2010 Insignia 1.6 T Cosmo 119.000 Km'de - Gümüş Gri.

Çooook ama çok uzun bir aradan sonra herkese merhabalar.

Forum üyelerince sipariş verilen arabaların yaklaşık 2 ay süren imalat sürecinden sonra, Almanya'dan gemi yolu ile ülkemize sevk edilen ilk insigniaların gümrüğe gelmesini gemiyi canlı takip ederek beklemiş, Türkiye'ye giren ilk Insignaların ilk sahiplerindenim. (2009 Teknik Gri Cosmo 1.6 T) Talihsiz bir şekilde üzerine bahçe duvarı devrilmişti... Uzun hikaye...

Aracı bayiye bırakmış ve şu an satılığa çıkardığım 2010 model gümüş gri insignia'yı almıştım... Ve ev yatırımı için severek isteyerek ve zevkle kullandığım Insignia aracımı satılığa çıkardım...

Aracı tanıdık bir galerici arkadaşın dükkanına konsinye olarak bıraktım.

Piyasadaki fiyatlamalara göre fiyatı makul tutuyorum. Ancak bir miktar pazarlık edilebilir. Galerici ile muhatap olmak zorunda değilsiniz direkt benimle de iletişime geçebilirsiniz.

Rakam olarak 745.000 TL fiyat yazdık ama pazarlık sünnettir demişler.
    Mehmet TURGUT - 0542 262 1111

Araç ile ilgili bilgileri yazıyorum...

2010 Model Cosmo 1.6 Turbo 180 HP Benzinli - Manuel vites - Yazılım mevcut. 210 HP civarında.

119.000 Km'de

Kaza yok, küçük sürtmeden dolayı sol çamurluk lokal boyalı. (Fotoğrafı gösterilecektir)
    Köpeğe çarptığımdan dolayı ön tampon, ön far, sis farı hasar kaydı mevcut. (Fotoğraf gösterilecektir)
    Cama taş gelmiş ve çatlamıştı, serviste orijinal ön cam takıldı. Hasar kaydı mevcut

Ekstra olarak Navigasyon + Amfi, Sökülebilir sandık sistemli Woofer + Müzik sistemi ve Turn Push var. (Sevgili forum üyeleri toplaşıp hediye olarak almışlardı. Ne günlerdi. Bu arada forum ve Insignia sayesinde çok güzel insanlar tanıdım ve halen görüşüyorum. )

Nisan ayında yıllık bakımı yapıldı. Mart 2025'e kadar muayene mevcut.
    2023 yılının başında sıfır Varta akü takıldı.

LPG takılmamıştır.

Galerici arkadaşın açtığı ilanın linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...17673196/detay

Ciddi düşünen arkadaşlar direkt olarak beni arayabilirler.
    Son düzenleme: mehmet; 08.09.2023, 13:21.
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Hayırlı satışlar olsun.

Son kaleler tek tek düşüyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
      Hayırlı satışlar olsun.

Son kaleler tek tek düşüyor
      Teşekkürler... Arabalar bahane, dostluklar şahane... Araba gitse de bizler hep buradayız... Selamlar.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
      X