Duyuru

Collapse
No announcement yet.

satılık 18" jant + lastik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• satılık 18" jant + lastik

arkadaşlar 8000 km kullanılmış insignia dan çıkma 245-45-18 jant + lastik takım olarak satılıktır, sıfır fiyatı 3200 liraya alınmıştır, lastikler cosmoların üzerinde orjınal gelen potenza RE050 serisidir, jant ve lastikler aşağıda görüldüğü gibidir, jantın bi tanesinde çok hafif çizik vardır, fiyat olarak 1600 lira düşünmekteyim, ilgilenenler fiyatla ilgili pmden mesaj atabilirler...

Uploaded with ImageShack.us

Ynt: satılık 18" jant + lastik

Hayirli satislar kardesim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
      Hayirli satislar kardesim.

sağolasın...

Yorum

bence gayet guzel jant lastık rahatlıkla alınabılır hayırlı satıslar diliyorum ayrıyetten araba kımın ya apg zannettım ben bunu
        haberımız olmadan dızele mı gecıldı yoksa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OrhunEA
          bence gayet guzel jant lastık rahatlıkla alınabılır hayırlı satıslar diliyorum ayrıyetten araba kımın ya apg zannettım ben bunu
          haberımız olmadan dızele mı gecıldı yoksa
          orhuncuğum teşekkür ederim, bu araç bi sene önce alındı bi esnaf arkadaşa aldık, bugünde aracı sattık 12000 kmde, kendi orjinal jant lastiğini takıp verdik, bunlarda elimizde kaldı, satıyoruz....

Yorum

bence kacırmasınlar bıan once biri kapsın bu jantları sendede son olarak bu jant vardı demı abı oyle hatırlıorm once o yuzden sen satıyosun zannettım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OrhunEA
              bence kacırmasınlar bıan once biri kapsın bu jantları sendede son olarak bu jant vardı demı abı oyle hatırlıorm once o yuzden sen satıyosun zannettım

bencede, yaz lastiklerim yeni olmasaydı bende kaçırmazdım evet benim suanki jantlarımda bu şekilde, yaza doğru ine değiştirebilirim jantları....

Yorum

İşleniyor...
              X