Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 1.6t 170 bg. bol ekstralı cosmo satılık

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 1.6t 170 bg. bol ekstralı cosmo satılık

Merhaba Forum arkadaşlarım,

Çok severek baktığım ve kullandığım aracımı eşimin suv tutkunluğu yüzünden satıyorum.
    Araç ile ilgili tüm bilgileri açık açık ilanda yazdım. İsteyenlere internet üzerinden daha fazla fotoğraf gönderebilirim.
    Opel / Insignia / 1.6 T / Cosmo / 2014 INSIGNIA 1.6 T 170 BG PRINS LPG BOL EKSTRALI SAHİBİNDEN sahibinden.comda - 900925075

Hayırlı satışlar olsun.
    Gm iridyum bujileri nerden temin ettiniz? Fark var mı standart bujilere kıyasla?
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

bujileri n11 de genelyedekparça diye bir mağazadan aldım. Aracı ilk aldığımda genel bakımla beraber değiştirdim. Aslında değiştirmesem olurmuş çünkü üzerinden çıkanlarda iridium ve iyi haldeydi. Eğer araçta lpg varsa kesinlikle iridium buji öneririm. Performans bariz artıyor. Tecrübe ile sabit. Ben genelde ikinci el aldığım arabayı hemen bakıma götürürüm ustama. Kendi takibim için vede işimi garantiye almak için.

Yorum

Hayırlı satışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Hayırlı satışlar.
          Teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara Murat View Post
            Hayırlı satışlar olsun.
            Gm iridyum bujileri nerden temin ettiniz? Fark var mı standart bujilere kıyasla?
            Abi zaten orijinal bujileride iridyum sidi motorların. Hayırlı satışlar.

Yorum

Denizlide bir galerideydi galiba almaya niyetlendik fakat kilometreden dolayi çekinmiştik sonra yine ayni renk kısmet oldu, çok güzel arabaydi plaka benzerligide ayri güzel olmuş.
              Hayırlı satışlar
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

Yorum

İşleniyor...
              X