Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Racechip Ultimate modeli (2009-2012 1.4/1.6t insignia uyumlu)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Racechip Ultimate modeli (2009-2012 1.4/1.6t insignia uyumlu)

2012 model 1.4 140 beygir 200nm tork aracım için kullandım. Araç değişikliği yaptığımdan ihtiyaç fazlası durumdadır. Sıfırdan farksızdır. Orjinal kutusunda ve kutu içeriği tamdır.
    Performans Otomobil & Arazi Aracı ürünleri mi arıyorsunuz? Performans Otomobil & Arazi Aracı ürünleri fiyatları ve modelleri ücretsiz kargo seçenekleriyle sahibinden.com'da!
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Hayırlı satışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar.
        @Murat

Yorum

Murat bey hayırlı satışlar.Ben kendi aracım için düşünmekteydim,lakin pandemi ekonomik olarak etkiledi beni.
          İstediğiniz sürede satılmaz ise bir süre sonra ben yine talip olacağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
            Murat bey hayırlı satışlar.Ben kendi aracım için düşünmekteydim,lakin pandemi ekonomik olarak etkiledi beni.
            İstediğiniz sürede satılmaz ise bir süre sonra ben yine talip olacağım.
            İnşallah işleriniz eskisi gibi kısa zamanda düzelir.
            Cihazla ilgili benim acelem yok. Ne zaman satılırsa.
            ​​​​​​Bu arada siz gaz tepkime artırıcı tarz cihazlara da bi bakın derim.
            ​​
            @Murat

Yorum

İlan sahibinden üzerinden satış süresi bitmiş ancak hala satıştadır. İhtiyacı olan iletişime geçebilir.
              @Murat

Yorum

İşleniyor...
              X