Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Insignia Cosmo 2006 61000km Stil

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Insignia Cosmo 2006 61000km Stil

Merhabalar
    2. kullanıcısıyım
    Araç çok temiz
    179000 km

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...26281520/detay

İyi satışlar. Mesajınızda 179.000 km yazmışsınız, ilana bakarken "uff arabanın 4 yılda canına okumuşlar" dedim içimden ihihi

Yorum

Haklısınız
      Nasıl düzelteceğimi bulamadım

61.000 km
      179.000 TL olacaktı

Yorum

Hocam eylül ayı gibi kendi insigniamı satıyodum, siz de o ara insignia bakıyodunuz hafızam beni yanıltmıyorsa memnun mu kalmadınız acaba araçtan. Uzun zamandır foruma girmiyodum, görünce merak ettim
        OPC Line Sport

Yorum

Hafızanız yanıltmıyor, aracı Ağustos sonunda aldım
          Çok keyifli de kullanıyorum
          2.el araç piyasasının da hareketlenmesi ile nakitte kalmak istedim
          Evde 2 araç var, bir tane yeter diyerek satmaya karar verdim (diğeri kiralık Passat ve 15 ay süresi var)
          Küçük bir (100cc) scooter almayı planlıyorum

Yorum

Şimdiden hayırlı olsun hocam
            OPC Line Sport

Yorum

diğer sitedeki ilan detayı
              https://www.arabam.com/ilan/sahibind...00-km/14496210

Yorum

Merhaba Yusuf Bey

Insigna almak icin arastirma yaparken burda ilaninizi gordum. 19 jantlardan dolayi sehir ici konfor kaybi oluyor mu? Diger araciniz passat ile kiyasladiginizda sehir icin konfor seviyesi ne durumdadir?
                Emre Ozkan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emreoezkan View Post
                  Merhaba Yusuf Bey

Insigna almak icin arastirma yaparken burda ilaninizi gordum. 19 jantlardan dolayi sehir ici konfor kaybi oluyor mu? Diger araciniz passat ile kiyasladiginizda sehir icin konfor seviyesi ne durumdadir?
                  Emre Ozkan
                  Passattaki jant lastik çapı ile insignia 19" bir olmaz. Özellikle yanak farkı var. Tabii bunun yanında lastik faktörü var ki çok fark ediyor. Mesela ban goodyear'dan falken fk510'a geçtim inanılmaz yumuşak.Doğru karşılaştırma aynı iki araç arasında olacaktır. Cumartesi İzmir toplantımızda 18" cosmo jantlı aracı olan arkadaşım benim aracımı kullandı ve konforunun çok iyi olduğunu bi fark göremediğini söyledi. Dün de iş dönüşü otoban girişinde keskin virajda 70 ile giderken önümdeki tahmini 2019-2020 passat'ın arkası gezmeye başladı ki önümde olmasa ortalama o virajı 100km gibi hızla alıyorum

Yorum

İşleniyor...
                  X