Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Cosmo jant+lastik (245*45*18)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Cosmo jant+lastik (245*45*18)

Aracıma 19" jant ve lastik aldığım için aracın kendi üzerindeki orjinal 18" cosmo jant takımıyla birlikte en çok 15 bin km yapılmış iyi durumdaki Goodyear asym metric 3 yazlık lastikler satılıktır. Malum sitede ilan vermeden önce bizden birine gitsin istedim. Kargo uygun fiyatlı gönderilecektir. İstediğim fiyat 2750 TL dir. Burdan veya özelden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
    tn_download_20170510_005952.jpeg tn_IMG-20180822-WA0000.jpg
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
    Aracıma 19" jant ve lastik aldığım için aracın kendi üzerindeki orjinal 18" cosmo jant takımıyla birlikte en çok 15 bin km yapılmış iyi durumdaki Goodyear asym metric 3 yazlık lastikler satılıktır. Malum sitede ilan vermeden önce bizden birine gitsin istedim. Kargo uygun fiyatlı gönderilecektir. İstediğim fiyat 2750 TL dir. Burdan veya özelden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
    tn_download_20170510_005952.jpeg tn_IMG-20180822-WA0000.jpg
    Hayırlı satışlar dilerim.Konu dışı olacak ama Pedal commander'i ne kadar km dir kullanıyorsunuz? Bi sıkıntı oldu mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Hayırlı satışlar dilerim.Konu dışı olacak ama Pedal commander'i ne kadar km dir kullanıyorsunuz? Bi sıkıntı oldu mu?
      Teşekkür ederim.
      Yıllardır kullanıyorum desem yeterli olur mu cevap? Hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar. Alışıncaya kadar zorlanıyorsunuz ancak sonrası sorun olmuyor. Zaten 3 kademesi var.
      @Murat

Yorum

Teşekkür ederim.
        Yıllardır kullanıyorum desem yeterli olur mu cevap? Hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar. Alışıncaya kadar zorlanıyorsunuz ancak sonrası sorun olmuyor. Zaten 3 kademesi var.
        Teşekkür ederim,tekrar hayırlı satışlar,hayırlı müşteriler dilerim.

Yorum

hayırlı satışlar, fiyat çok çok uygun yeni sahibine hayırlı olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Teşekkür ederim,tekrar hayırlı satışlar,hayırlı müşteriler dilerim.
            Sağolun
            @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
              hayırlı satışlar, fiyat çok çok uygun yeni sahibine hayırlı olsun
              Teşekkür ederim.
              @Murat

Yorum

Hayırlı satışlar...Fiyat süper....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                  Hayırlı satışlar...Fiyat süper....
                  Teşekkürler
                  @Murat

Yorum

Güncelleme:Lastikler forum dışına satıldı. Jantları satma durumu kalmadı şu an için.
                    @Murat

Yorum

Teşekkür ederim.
                      Merhaba konu disi olacak ama yazilm yerine pedal commanderimi onerirsiniz. 1.4 turbo aracim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YalçınK View Post

Merhaba konu disi olacak ama yazilm yerine pedal commanderimi onerirsiniz. 1.4 turbo aracim.
                        İkisi birbirinden çok farklı uygulamalar. Pedal commander, ilk kalkışlarda gaz pedalının hassasiyetini artıran, araç hızlandıkça ve siz gaza bastıkça verdiği etki azalan, araca herhangi bir beygir veya tork etkisi olmayan, uygun kullanılmazsa yakıtı artıran bir cihaz.

Yazılım veya chip box lar ile elde edilen değerler ise aracın beygir ve tork değerlerine etki eder, yakıt 0.5-1lt kadar düşer. Verdiği etki kalıcıdır. Pedal commander gibi ilk tepkileri yüksek değildir ancak alt devirlere verdiği etki gibi üst devirleri de canlandırır. Siz gaza aynı basarsınız ancak araç daha erken devirlenir. Daha çok bastığınızda daha fazla güç alırsınız.

Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir zaten. Bu arada ben yazılım tercih etmem, chip box tarzı uygulamalar bence daha uygun. Sök tak 5 dk. zaman alır. Yazılım gibi silinme tehlikesi yoktur. Servis derdi yoktur.
                        @Murat

Yorum

İkisi birbirinden çok farklı uygulamalar. Pedal commander, ilk kalkışlarda gaz pedalının hassasiyetini artıran, araç hızlandıkça ve siz gaza bastıkça verdiği etki azalan, araca herhangi bir beygir veya tork etkisi olmayan, uygun kullanılmazsa yakıtı artıran bir cihaz.

Yazılım veya chip box lar ile elde edilen değerler ise aracın beygir ve tork değerlerine etki eder, yakıt 0.5-1lt kadar düşer. Verdiği etki kalıcıdır. Pedal commander gibi ilk tepkileri yüksek değildir ancak alt devirlere verdiği etki gibi üst devirleri de canlandırır. Siz gaza aynı basarsınız ancak araç daha erken devirlenir. Daha çok bastığınızda daha fazla güç alırsınız.

Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir zaten. Bu arada ben yazılım tercih etmem, chip box tarzı uygulamalar bence daha uygun. Sök tak 5 dk. zaman alır. Yazılım gibi silinme tehlikesi yoktur. Servis derdi yoktur.
                          Detay bilgi icin cok tesekkur ederim suan icin buna butce ayarlamaya calisiyorum. Acikcasi pedal commandermi yoksa tesla ekranmi diye iyi bir mukayese yapmaya calisiyorum ama vakit olarak sorunum olmadigindan emin adim atmaya calisiyorum

Yorum

Merhaba, jantlar halen satılık mı?

Yorum

Güncelleme:Lastikler forum dışına satıldı. Jantları satma durumu kalmadı şu an için.
                              Mesajı alıntı yaptım.
                              @Murat

Yorum

İşleniyor...
                              X