Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 1.6 CDTI Cosmo tüm paketler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Böylesine dolu bir araç tabii ki böyle hızlı satılır, hayırlı olsun...

Yorum

Valla arkadaşlar araç hemen satıldı. Satmakta sıkıntı yok ancak almak sıkıntı. Halen kafama göre bişey bulabilmiş değilim. Arabamı da henüz vermedim önümüzdeki haftaya kadar araç bulmam lazım.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
        Böylesine dolu bir araç tabii ki böyle hızlı satılır, hayırlı olsun...
        Böylece bir şehir efsanesi daha yalanlanmış oldu. Demek ki neymiş, insignianın ikinci eli zayıf
        değilmiş. Ağzı burnu çarşamba pazarına dönmüş, bakımsız, hor kullanılmış, vuruk kırıksa porsche
        bile olsa kimse yüzüne bakmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
          Böylece bir şehir efsanesi daha yalanlanmış oldu. Demek ki neymiş, insignianın ikinci eli zayıf
          değilmiş. Ağzı burnu çarşamba pazarına dönmüş, bakımsız, hor kullanılmış, vuruk kırıksa porsche
          bile olsa kimse yüzüne bakmaz.
          Aynen abi kesinlikle katılıyorum. İkinci elde temiz insignia kesinlikle değerinde ve hızlı gidiyor. 3 günde o kdar kişi aradı etti. Tabi ölücüler de vardır bir sürü ama.
          Bakalım bir araç bulabilirsem. Henüz aracımı vermedim. Bu hafta verecem inşallah.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Merhabalar ben de sattığınız araç gibi bir araç arıyorum mümkünse satış fiyatınızı özelden paylaşabiilirs misiniz? piyasayı anlamak maksatlı istatistiki bilgi için sorunyorum teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hebelup View Post
              Merhabalar ben de sattığınız araç gibi bir araç arıyorum mümkünse satış fiyatınızı özelden paylaşabiilirs misiniz? piyasayı anlamak maksatlı istatistiki bilgi için sorunyorum teşekkürler.
              Ben de araç bakıyorum bana da yazabilir misiniz?

Yorum

İşleniyor...
              X