Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 model 62.000km de 1.4t edition elegance aracımı satışa çıkardım.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS View Post
    Hem geçmiş hem hayırlı olsun...
    Teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      çok fena ağır konuşmak istiyorum o kendini atom parçaladığını sanan experciler için ama neyse.

Geçmiş olsun Hayırlı Olsun şimdiden inşallah.
      Sağolun,

Aynen dediğiniz gibi ben de çok ağır konuşacaktım ama ortam her zaman müsait olmuyor

Yorum

Dostum öncelikle hayırlı olsun iki tarafada ..Belki nakit ihtiyacın vardır acil lazımdır bilemem ama keyfe keder değişim icin satildiysa işin çok zor..Ben şimdiki 1.4 aracımı olaki satsam (Allah korusun) tekrar 1.4 t tercih ederim zerre terettut etmem..En sorunsuz motor (lpg bulasmadigi muddetce),kilosuna göre ekonomik şu an da 4000 km de şehir içi dışı ortalamam benzinde (lpg yok) 7.1 .. şimdi birde buna konfor ve dizayn ekle )
        Tekrar ınsignia alicaksan sorun yok ama farklı model tercih edersen işin içinden çıkman zaman alabilir
        Tekrardan hayırlı olsun ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post
          Dostum öncelikle hayırlı olsun iki tarafada ..Belki nakit ihtiyacın vardır acil lazımdır bilemem ama keyfe keder değişim icin satildiysa işin çok zor..Ben şimdiki 1.4 aracımı olaki satsam (Allah korusun) tekrar 1.4 t tercih ederim zerre terettut etmem..En sorunsuz motor (lpg bulasmadigi muddetce),kilosuna göre ekonomik şu an da 4000 km de şehir içi dışı ortalamam benzinde (lpg yok) 7.1 .. şimdi birde buna konfor ve dizayn ekle )
          Tekrar ınsignia alicaksan sorun yok ama farklı model tercih edersen işin içinden çıkman zaman alabilir
          Tekrardan hayırlı olsun ..
          Teşekkür ederim Allah razı olsun.
          İşin aslı benimki maymun iştahlılıktan
          1.4T'nin lpg ile ekonomisine hayrandım, bu ekonomiyi bu cüssedeki hiç bir araçta görmedim.

Alacağım araç için işin aslı aklım biraz karışık.
          Kesinlikle yine OPEL olacak orda bir karışıklık yok. Dizel ve OTM standart donanım olarak istediklerim
          Opsiyon tercihlerimin arasında Asrta k dinamik ve İnsignia GS enjoy var.

Astrayı daha atak, çevik, pratik olduğundan düşünürken, İnsignia tasarım, d class ve ağır duruşuyla aklımı çeliyor.

Şimdilik beklemedeyim, Astra alırsam sanırım borçsuz alabileceğim ama GS için bir miktar borçlanmam gerekecek. Bunu da şu ortamda gereksiz görüyorum.

Bir iki ay içinde bir karara vararak inşallah yeni aracı almış olurum.

Yorum

Umarım gönlünüze göre olur Bu arada astralarda fena değil hem dizaynlarida göze hoş geliyor ..Şimdiden hayırlı olsun diyelim

Yorum

Hayırlı olsun hocam , inşallah istediğin temizlikte bir araç bulabilirsin.

Yorum

İşleniyor...
              X