Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YAPRAK DÖKÜMÜ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: YAPRAK DÖKÜMÜ

Orjinal yazı sahibi: sebazios
    Cemil Abi , kızın dogumu (su an 21 günlük oldu, adı da Bilge) ve çiftlik isleri nedeni ile neredeyse aynı süredir bende yoktum sitede.

Öncelikle sana birazcık kızdım. Bizi yaprağa benzettigin icin.

Biz ağacın dallarıyiz. Ağaçtan ayırmak icin testereyle kesmen lazım. Sadece uzerinizdekileri yaprağı düşürdük. O düşen yaprağın yerine yenisi çıkar elbet (ne benzetme ama)
    Allah analı babalı büyütsün, İsmini de bir ara yazarsan sevinirim. Bu güzel mutlu haberi tüm insigniaTeam ailesinin duyması için yeni bir konu başlığı içinde yer verirsen daha da memnun olurum.

Vallahi çok güzel bir benzetme yapmışsın. Sizler ağacın dallarısınız.

Yorum

valla cemil abi gidiyor biryerlere dedim başlığı okudugum zaman bana opeli sevdiren sizlersiniz şimdi opel olmassa ne olur dosluk baki kalır sizler iyiki varsınız arabalar mı

işte onlar faniiii ihihi
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        valla cemil abi gidiyor biryerlere dedim başlığı okudugum zaman bana opeli sevdiren sizlersiniz şimdi opel olmassa ne olur dosluk baki kalır sizler iyiki varsınız arabalar mı

işte onlar faniiii ihihi
        Yok yok Emre kardeşim bir yerlere gitmiyorum. Çünkü "insigniateam" ailesini çok

Yorum

bizde öğle abi ihihi
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
            Değerli "İnsigniaTeam" üyeleri, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bir süreden beri web sayfamıza kapsam dışı kaldım.

Uzak kaldım ama bu arada çok şeyler olmuş, hepsini tek tek okuyup arayı kapatacağım...

Ama, Satılık ilan yazılarını görünce ünlü yazar Reşat Nuri Güntekin'in meşhur kitabı "YAPRAK DÖKÜMÜ" demekten başka bir başlık bulamadım.

- whiteagle (Ahmet)
            - Patriot (Güven TUNCER)
            - Skydroll (Nail DURAK)
            - Sebazion (Yılmaz AKGÜN)
            ve
            - FacomX (Fatih BADUR) (inanılacak gibi değil)

Ama bu sevgi bitmez...

Herkese hayırlısı olsun diyelim.... Herşey gönlünüzce olsun...

Cemil abi gerçekten ilginç ama anlamlı bir konu başlığı olmuş, daha önce görmemiştim geçmiş konuları incelerken gördüm..
            Listeden eksilenler olmaya başladı, Yılmaz Bey aracını sattı inşallah onun için en hayırlısı olmuştur.
            Sanıyorum bu listeden eksilen 2. araçta benim ki olacak, yarın bir aksilik olmazsa arabama istemeye istemeye de olsa veda edeceğim gibi görünüyor..
            *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
              Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
              Değerli "İnsigniaTeam" üyeleri, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bir süreden beri web sayfamıza kapsam dışı kaldım.

Uzak kaldım ama bu arada çok şeyler olmuş, hepsini tek tek okuyup arayı kapatacağım...

Ama, Satılık ilan yazılarını görünce ünlü yazar Reşat Nuri Güntekin'in meşhur kitabı "YAPRAK DÖKÜMÜ" demekten başka bir başlık bulamadım.

- whiteagle (Ahmet
              ...........
              Ama bu sevgi bitmez...

Herkese hayırlısı olsun diyelim.... Herşey gönlünüzce olsun...
              Cemil abi gerçekten ilginç ama anlamlı bir konu başlığı olmuş, daha önce görmemiştim geçmiş konuları incelerken gördüm..
              Listeden eksilenler olmaya başladı, Yılmaz Bey aracını sattı inşallah onun için en hayırlısı olmuştur.
              Sanıyorum bu listeden eksilen 2. araçta benim ki olacak, yarın bir aksilik olmazsa arabama istemeye istemeye de olsa veda edeceğim gibi görünüyor..
              İnsanın içinde mutlaka bir burukluk olacaktır ama hayırlısı olsun Ahmet kardeşim.

Yorum

İşleniyor...
              X