Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cosmo orijinal kış lastiği takım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cosmo orijinal kış lastiği takım

Merhaba Değerli arkadaşlarım.

2010 Model cosmo aracımdan kalma jantları eski kasa ve makyajlı kasa araçlarımda
    kış lastiği takımı olarak kullanmaktaydım. Bilindiği gibi makyajlı kasa aracımı satıp
    yeni kasa ekselans aldım, bu takımı yeni aracımda da kullanmayı ümit ederken bir
    sürprizle karşılaştım. Maalesef yeni kasanın jant göbek çap ölçüsü eski kasa jantlara uyumsuz
    çıktı ve kışlık takım atıl kaldı.

Jantlar fotoğraflarda görüldüğü gibi orijinal GM ürünü olup vuruk, kırık, boya, çatlak, kaynak vb hiçbir
    işlem görmemişlerdir.
    Ayrıca üzerlerinde yine orijinal GM lastik basınç sensörleri ile 2016 üretimi olup iki kış (8000 km) kullanılmış,
    süper temizlikte Nokian 235/45 R 18 çaplı, 98 V XL WR A4 tipinde kış lastikleri mevcuttur. Bunların hepsini
    takım halinde satmak istiyorum. Talep ettiğim bedel cem'an 3.200.- TL dir.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Hayırlı satışlar abi
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hayırlı Satişlar

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
      Merhaba Değerli arkadaşlarım.

...Maalesef yeni kasanın jant göbek çap ölçüsü eski kasa jantlara uyumsuz
      ....
      Bu bilgi içinde teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Evet 5*115 gibi anormal bir ölçü belirlemeyi başarmış Opel.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Acaba 5×120 ölçüsünü değiştirmekle sadece görüntü mü hedeflenmiş yoksa iyileştirme mi yapılmış?
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Bence eski jantları yeni araçta kullanmasınlar diye yapmışlardır hahahaha dedim ama umarım sebep bu değildir .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hayırlı satışlar

Yorum

5*115 ile 5*120 arasında görsel veya iyileştirme ile alakalı bir şey söz konusu olamaz. Resmen insanlar jant bulamasın da fabrikasyon çirkin jantlara mahkum olsunlar diye düşünmüşler sanki.

Yorum

Hayırlı satışlar. Spacer türü bişeyle hallolmuyor mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
                    Hayırlı satışlar. Spacer türü bişeyle hallolmuyor mu?
                    Eski tip jantların göbekleri dar geliyor, genişletilir, bu kolay, ancak bijon aralıkları 5*120 olan
                    bu jantın 5*115 ölçüsüne getirilmesi tam bir mühendislik operasyonu. Makine mühendisi çalışan-
                    larımız var, bunlardan birine projesini bile hazırlattım, %99,99 uyumla tadilat yapılabiliyor, ancak
                    orijinal hali ile kullanmak imkanı varsa değerlendirilsin diye satılığa çıkardım. Üzerine 5.000 tl
                    ekleyerek orijinal kışlık takım oluşturmak arzusundayım. Satış vaki olmazsa tadilat projesini uy-
                    gulamaya koyacağım.
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

Yorum

Jantta tadilat yapmanızı önermem Şaman Ağabey, yolda giderken aklınız hep orada kalacak, hele de uzun yola da yüklü, ailenizle çıkıyorsanız. En mantıklısı lastikleri söküp yeni bir takım jant bulup, lastikleri yeni jantta kullanıp, eski jantları (lastiksiz) satmanız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                        Jantta tadilat yapmanızı önermem Şaman Ağabey, yolda giderken aklınız hep orada kalacak, hele de uzun yola da yüklü, ailenizle çıkıyorsanız. En mantıklısı lastikleri söküp yeni bir takım jant bulup, lastikleri yeni jantta kullanıp, eski jantları (lastiksiz) satmanız.
                        Ben kardeş sözü dinlerim
                        Olabilir, sensörleri ve lastikleri söküp sadece jantları satabiliriz.

Yorum

İşleniyor...
                        X