Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Godzilla

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Godzilla

Arkadaşlar 2014 model 1.6 otomatik 170 hp aracımı a5 almak düşüncesi ile satmaya karar verdim. Araç cosmo+flexride+par go +sunroof+rythm ahşap kaplama+19 jant vardır . Özel sipariştir. Hatasız boyasız bir araçtır. İçinde en ufak bir yıpranma çizik yoktur.ilk günkü gibidir. 53 bin km dedir . 60 bin bakımı yeni yapıldı. Lastikler 10 bin km önce continental sport contact 6 takıldı.motor yağı olarak mobil esp formula kullanıldı. Kendi şampuanın haricinde başka bir köpükle yıkanmadı. Tek kurul masraf etmeden ilk sahibinden satılıktır. İlgili siteye ilan vermeden önce aracın değerini bilebilecek olan kişiye satmak isterim. İlgilenenlere Whatassp üzerinden fotoğrafları atabilirim

Şu ilan birkaç ay önce olsa ciddi düşünürdüm, harika bir araçmış. Hayırlı satışlar...

Yorum

Hayırlı Satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Anlattığınız kadarıyla araç baya temizmiş, hayırlı satışlar dilerim. Kıymetini bilecek birine gider inşallah.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTR View Post
          Anlattığınız kadarıyla araç baya temizmiş, hayırlı satışlar dilerim. Kıymetini bilecek birine gider inşallah.
          Aynen öyle abi. Aracı 2 sene babam 2 sene de ben kullandım. Öğrenci olduğum halde öğrenci otoparkına bile çekmedim hep ücretli kapalıya park ettim. Aracı soğuk motorla gaza hiç basmadım .vitesi n ye çekip el frenini çekip sonra p konumuna getirdim. Kısacası çok özenerek kullandım. Kesinlikle memnun kalınabilecek araç.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
            Şu ilan birkaç ay önce olsa ciddi düşünürdüm, harika bir araçmış. Hayırlı satışlar...
            İnşallah değerini bilen birine gider

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
              Hayırlı Satışlar
              Teşekkürler abi ,çok daha iyisi sizlerin olsun

Yorum

Şu anki çalıştığım yerde olmasam arabayı almaya koşarak gelmiştim. Yakın zamanda çalıştığım il değişebilir. Öyle olursa sizi rahatsız edebilirim.

Yorum

Hayırlı satışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı satışlar
                    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Aracınızın bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
                      34HZD10

Yorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35360522/detay

Yorum

Herşey iyi güzel de bir ofsaytı var o da egsoz çıkışları hasss

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                            Herşey iyi güzel de bir ofsaytı var o da egsoz çıkışları hasss
                            300-500 lira bir şey abi , ikinci el a5 bakıyorum artık boyayı geçtim darbe olmasın diyorum

Yorum

İşleniyor...
                            X