Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık 2015 cosmo+still paketli.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık 2015 cosmo+still paketli.

6 Ay boyunca fıldır fıldır Saab9-5 aradım temizini bulamadım.İnsigniamı aldıktan sonra geçen hafta aradığım aracı buldum.Bugün test ettim çok hoşuma gitti.Hayalimdeki arabayı bulduğum için İnsigniama yok göründü.Her zaman Saabın bu kadar temizini bulacağımı zannetmiyorum.Dolayısıyla aracımı acil satmam lazım. 2015 MODEL 30150 km de.30 bin bakımını arkas karşıyakada yaptırdım 1 ay önce.12.12.2015 trafiğe çıkışlı Tertemiz.Sadece sol çamurluk çizikten boyalı.Sökme takma vs. yok.Boya koruma ve pasta cila gene yıllık bakım esnasında arkasta yapıldı.Sahibinden. e ilanı yeni verdim.89.250 yazdım Forumdaşlara bir miktar güzellik yapabilirim. telefonum: 0530 600 44 59
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

Hayırlı satışlar. Sanırım benzinli.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aynen benzinli.SİDİ motor

Yorum

Aracım satılmıştır.Ve aynı gün, uzun süredir aradığım Saab-5 2.3 aero 2001 model aracıda almış bulunmaktayım.Herkese sevgiler saygılar.Kazasısız keyifli günler dilerim.

Yorum

Yeni aracınız hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun, 2001 model bir aracı sırf zevk için almak büyük risk, tebrik ederim.

Bu arada Insignia'yı kaça sattınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
              Hayırlı olsun, 2001 model bir aracı sırf zevk için almak büyük risk, tebrik ederim.

Bu arada Insignia'yı kaça sattınız?
              O risk her araçta var
              [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için.Bu arada objektif olarak şunu belirtmek isterim.İleride tekrar İnsignia alırmıyım? kesinlikle hiç düşünmeden alırım.Hatta bir ara satmadan 2. araç olarak Saabı alayım dedim ama zor olacaktı benim için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hunters View Post

O risk her araçta var
                  Her araçta mı var? Nerdeyse 20 yaşında olan, satış rakamları yok denecek kadar az, kapanmış bir firmanın ürettiği Saab ile herhangi bir araç aynı riski mi taşıyor yani... İlginç...

Yorum

Bu arada Saab'tan da fotoğraf ve kıyaslama yazısı isteriz...

Yorum

İlk fırsatta foto yüklerim bir mahsuru yoksa.Kıyaslamaya gelince ilk olarak otomatik vitesten başlayayım.İnsigniada vites geçişlerinde boşluk hissediyordum 2017 civic sedandaki gibi ama saabta 4 ileri de bunu henüz hissetmedim.Zaten 3.5 yıl kullandığım opel omega ile aynı vites olduğu için pek yabancılık çekmedim.İnsigniadan önce c180 w204fl 7 ileri aracım vardı o da hissettirmiyordu pek.Ama insignia yepyeni dipdiri tok bir araçtı.Eşim çok ama çok kızdı.Hiç bir arabada insignia gibi güvende hissetmedim kendimi dedi.Asıl beni şaşırtan 19 inç canta rağmen insignia gerçekten yumuşak süspansüyona sahipti.Ama virajlarda tedirgin ediyordu beni.Mondeo mk3 üzerine tanımam zaten yol tututşta bu segmentte.MK4 de kullandım bir yıl ama mk3 mondeo da tren raylarında gider gibi sanki.Pardon daldan dala atladım.Saab tabiiki 17 yaşında ama hala koltuk ısıtması çalışıyor ve derileri ilk zamanlardaki gibi.Elektrikli hafızalı koltuklar çalışıyor içeride yumuşak plastik malzemeden dolayı trim sesi çk az.İnsigniada müzik sistemini çevreleyey plastik şerit ile hız göstergesi kadranını çevreleyen plastikten çok ses geliyordu.Hoş mercedeste çok daha fazla idi bu sesler.İnsigniada başka hiç bir kusur görmedim görmeye zorladım gene görmedim.Arkadaşımın en son kasa passatı var onu bir kaç gün kullandım ama insignia bir adım ötede.Passatın adı var.Riskli diyen arkadaşıma kesinlikle katılıyorum.Ama içimde uhte olarak kalacaktı.İyikide almışım.Farklı olmayı sevmekle alakalıda olabilir belki.1995 yılında Van a öğretmen olarak atandım.Yanıma uçakta ilk götürdüğüm pikabım ve plaklarımdı.Şimdi yeni yeni başladı pikap modası.2017 şubatında sıfır honda civic sedan aracımı teslim almaya giderken evden cd alıp gittim.Dedim dinleyerek gelirim.CD yi çıkardım takacağım,satış görevlisi cd girişi yok usb vs..dedi.olmadı şimdi dedim.Aynısı insignia içinde geçeri.İnsanları illegal yollara teşvik ediyorlar.Yani bu işler biraz hobi biraz aşk en çokta tutku işleri.Dün evdeki cd lerimin bir kısmını aracıma aldım.Harmon kardon ses sistemi ile kulağımın pasını sildim.Bence çok daha üstün bose den.Omega aracımda da bose vardı ama Harmon kardon daha sıcak belkide cd lerin kalitesinden de olabilir.Çok uzattım kusura bakmayın.Sağlıcakla kalın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Her araçta mı var? Nerdeyse 20 yaşında olan, satış rakamları yok denecek kadar az, kapanmış bir firmanın ürettiği Saab ile herhangi bir araç aynı riski mi taşıyor yani... İlginç...
                        Araç 17 yaşında satış rakamı olsun yada olmasın satış rakamı olan araçlar turkiyede sorunsuzmu ınsignia hiç mi sorunu yok yada ford renault bmw mercedes 2015 model aracın motor yaptırdığını biliyorum alındıktan sonra 5 ayda buda demek oluyorki aracın öncesi önemli senden önceki nasıl kullandı
                        [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

Siz risk deyince sadece arıza mı anlıyorsunuz... Çok ilginç.

Ayrıca, "arkadaşın 2015 model aracı motor yaptırdı" diye "17 yaşında araç = 2 yaşında araç" sonucunu mu çıkarıyorsunuz? Daha da ilginç.

17 yaşında Saab gibi bir aracı almak hele de Türkiye'de büyük bir risktir. Parçası zor bulunur, pahalı olur, satarken sıkıntı olur vs vs... Ben de bu risk için arkadaşı tebrik ettim farkındaysanız, eleştirmedim. Çünkü hayattaki tek değeri "para" olan bir toplumda böyle hayattan keyif almaya çalışan ve keyif almak için bir şeyler yapan insanalar zor bulunuyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yıldır View Post
                            İyikide almışım.Farklı olmayı sevmekle alakalıda olabilir belki.1995 yılında Van a öğretmen olarak atandım.Yanıma uçakta ilk götürdüğüm pikabım ve plaklarımdı.Şimdi yeni yeni başladı pikap modası.2017 şubatında sıfır honda civic sedan aracımı teslim almaya giderken evden cd alıp gittim.Dedim dinleyerek gelirim.CD yi çıkardım takacağım,satış görevlisi cd girişi yok usb vs..dedi.olmadı şimdi dedim.Aynısı insignia içinde geçeri.İnsanları illegal yollara teşvik ediyorlar.Yani bu işler biraz hobi biraz aşk en çokta tutku işleri.Dün evdeki cd lerimin bir kısmını aracıma aldım.Harmon kardon ses sistemi ile kulağımın pasını sildim.Bence çok daha üstün bose den.Omega aracımda da bose vardı ama Harmon kardon daha sıcak belkide cd lerin kalitesinden de olabilir.Çok uzattım kusura bakmayın.Sağlıcakla kalın.
                            Tekrar tebrik ediyorum, ben de 2003'de ilk maaşımla ampli + hoparlör seti almıştım. Böyle tutkulara sahip olmak ve peşinden gitmek, "farklı" olmak bence çok önemli.

"HK Bose'dan üstün" demek pek doğru değil hocam, "Saab'da kullanılan HK Opel'deki Bose'dan daha iyi" demek lazım. Sonuçta firmalar bu üreticilerle anlaşma yapıyor ve belirledikleri kriter ve fiyata göre üretim yapılıyor. Opel'deki Bose Saab'daki HK'dan daha kötü iken, x markadaki Bose Saab'daki HK'dan daha iyi olabilir. Mesela ben ABD'de BestBuy'da HK'un ucuz bir bluetooth hoparlörünü test etmiştim, oradaki Çin markalarından bile daha kötü sesi vardı. Ama fiyatı da onlarla yarışacak kadar ucuzdu. Saab 9-5 dönemine göre oldukça klas, "premium" bir otomobil. Belli ki HK'dan iyi bir sistem sipariş etmişler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yıldır View Post
                              Aracım satılmıştır.Ve aynı gün, uzun süredir aradığım Saab-5 2.3 aero 2001 model aracıda almış bulunmaktayım.Herkese sevgiler saygılar.Kazasısız keyifli günler dilerim.
                              Hayırlı olsun,

Aracınızı güzel günlerde kullanın inşallah. Bir dönem ben de Omega'ya binmiştim, 2005li yıllardı sanırım, herkes bir bahane bulurdu, içine oturunca sesi soluğu kesilirdi
                              Saab da benim için özel araçlardan, çok kaliteli ve ilgi çekici. Allah kaza bela vermesin.

Yorum

İşleniyor...
                              X