Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Makyajlı kasa 18 inç cosmo jant

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Makyajlı kasa 18 inç cosmo jant

Arkadaşlar 19 jant aldığım için kullanmadığım 18 jant satılıktır. İlgilenenler olursa whatassp tan irtibata geçebiliriz.

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yorum

İyi satışlar, çok fazla beğenilmiyor sanırım ama ben bu jantı çok beğeniyorum. Benim araçta önceki sahibinin aldığı spor jantlar (fotoğraftaki) vardı, kışlıklarla birlikte bu jantlara geçmekten mutlu oldum.
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 1 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BlackMehmet View Post
        Arkadaşlar 19 jant aldığım için kullanmadığım 18 jant satılıktır. İlgilenenler olursa whatassp tan irtibata geçebiliriz.
        Akıl vermek gibi olmasın ama, yerinizde olsam jantları satmaktansa kışlık takım için bekletirim, sök - tak derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Akıl vermek gibi olmasın ama, yerinizde olsam jantları satmaktansa kışlık takım için bekletirim, sök - tak derdinden de kurtulmuş olursunuz.
          Ab ailede 2 tane olduğu ve kışın genelde dizel kullanıcak olduğu ve dizelde lastik basınç sensörü olduğu için bu jantlarda da sensör olmadığı için 19 luk kışlık aldık bunlar boşamçıktı onun için satıyoruz .

Yorum

Peki jantlara ne kadar istiyorsunuz? Hangi ildedir?
            1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
            2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
            3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
            4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
            5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
            6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post

Peki jantlara ne kadar istiyorsunuz? Hangi ildedir?
              samsunda jantlar fiyat olarak da 1800 tl , herhangi bir çizik filan yoktur

Yorum

samsunda jantlar fiyat olarak da 1800 tl , herhangi bir çizik filan yoktur
                Bütçeme yüksek geldi şu an için maalesef. Kargo vs derken 2000TL bulur. Hayırlı satışlar
                1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Bende sport 5 kollu 18 inç orjinal jant var aracımın üzerinde normalde satma gibi bi niyetim yok aslında.. bi bmw M jantı buldum orjinal o yüzden satmayı düşünüyorum onu almak için.. foto yüklemeyi bilmiyorum isteyene whatsaptan yollayabilirim..

Yorum

O jant satılmadan almak isteyen olursa satabilirim.. aksi takdirde jantsız kalmamak için satmaktan mecburiyetten vazgeçmek zorunda kalırım

Yorum

Hakan Uygur hocam yıllar olmuş ama ben şu an temiz orijinal 18 inç 5 kollu Insignia jantı arıyorum, aynı cosmo jantı bende var, hala duruyorsa değişelim mi?

Yorum

İşleniyor...
                      X