Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Şahin

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Şahin

Merhaba insigniateam ailesinin değerli üyeleri.Arabamı satılığa çıkardım.Hevesim ekselans.Şu an emsalleri arasındaki en uygun fiyat.Aile içi bir istek olursa 1.500.-tl daha indirim yapacağım, https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2634304/detay/

Hayırlı satışlar olsun.. Ben en son karatay ı hatırlıyorum.. bu kaçıncı beyaz şahin ağabey..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Ben bildiğimiz şahin sanarak girdim konuya.
      Bu fiyata bu araba bedava diyorum.Gönlünüzce olsun.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Necmettin abi Biturboyla takas edelim.. egr sorununu çözdüm takas etmemek için hiç bi engelim yok

Yorum

İndirim rakamına bakarak harbi şahin zannetim. Eşin dostun ilanıdır diye. Heyallam. Allah gönlünüze göre versin.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Abi bir ejeştiri. Can alıcı açıklamayı en aşşa iliştirmişsin. Ortadaki bilgiler klasik. Bence aşşadaki bilgileri yukarı satırlara taşımalısın.
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

fiyat çok iyi araç çok iyi geriye hayırlı olsun demek düşer, bugün yarın gider araç... Alıcısı güle güle kullansın inşallah şimdiden.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Hayırlı satışlar olsun....Beleş.....

Yorum

Böyle bir canavar için fiyat çok iyi. Hayırlı satışlar.

Yorum

Aracınız çok güzel görünüyor hayırlı satışlar dilerim.

Yorum

Hayırlı satışlar. çok iyi fiyat
                      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                        Merhaba insigniateam ailesinin değerli üyeleri.Arabamı satılığa çıkardım.Hevesim ekselans.Şu an emsalleri arasındaki en uygun fiyat.Aile içi bir istek olursa 1.500.-tl daha indirim yapacağım, https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2634304/detay/
                        Abi şimdi mi çıkarılır bu araç satışa. Valla keşke daha önce satıyor olsaydın. Kaçırılacak bir araç değil açıkçası.
                        Hayırlı satışlar...
                        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                          Hayırlı satışlar olsun.. Ben en son karatay ı hatırlıyorum.. bu kaçıncı beyaz şahin ağabey..
                          Beyazşahin sınıfının 2.nci İnsignia serisinin 5.nci aracı
                          Sağ olunuz Murat Kardeşim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                            Ben bildiğimiz şahin sanarak girdim konuya.
                            Bu fiyata bu araba bedava diyorum.Gönlünüzce olsun.
                            Bir şey diyeyim , satılmasın diye dua ediyorum, şimdiden içime hüzün çöktü Umut Kardeşim
                            Az önce Tarsus'dan bir arkadaş aradı, Opelci, İnsigniayı iyi tanıyor, benimle pazarlık etmeye
                            uğraştı , iyi araba ama ikinci eli zayıf filan muhabbeti yaptı , diyecektim ki o zaman niçin talip
                            oluyorsun? Kırmak istemedim, bir şey demedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur View Post
                              Necmettin abi Biturboyla takas edelim.. egr sorununu çözdüm takas etmemek için hiç bi engelim yok
                              BiTurbo kullandım ben , azcık da küçük motor olsun, adamı kışkırtmasın diye Ekselansı seçtim kısmetse

Yorum

İşleniyor...
                              X