Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia SPORT TOURER 2010

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia SPORT TOURER 2010

2010 59 bin km de servis bakimli.boya değişen yok.sifir kokusu dahi içinde.
    70 bin tl
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.

1.6 180 hp

Yorum

Hayırlı Satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkür ederim

Yorum

Bende 3 ay önce aynı renk cam tavanlı içi bej 58.000 km orjinal aracımı sattım.Rakam konusunda gönlünüzdekini yazdığınızı tahmin ediyorum.Diğer markalara ve doluluğa baktığınızda hakkı var ama bu aracı iyi bilen birisi o rakamlara çıkabilir.2012 modelleri için o fiyatlar talep ediliyor.Cam tavanda yok sanırım.Bence aciliyetiniz varsa bir miktar düşün derim.Yoksa 63-65 arası meraklısını bulabilirsiniz.Benim sattığım dönemde 20 tane bu araç ilanı varken 97 tane favori seçen olmuştu.Ve kafamdaki fiyatta ısrar ettiğim için ilk tekliflere sıcak bakmadım,sonra aciliyette hasıl olunca daha ucuza verdim.Allah cc doğru insanlarla karşılaştırsın,gönlünüze göre hayırlısını nasip etsin.
          "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Otomatik olsa idi eşimdeki 2.0 CDTI'ı satıp almak isterdim aslında... Kendime ST aradım ama bulamadım...

İyi satışlar.

Yorum

Bu arada ben de Oguz_75 gibi fiyatı biraz düşürmenizi tavsiye ediyorum.

Yorum

oğuz bey sizede hayırlı olsun. sizin aracınızı hatırlar gibiyim sahibindende.bi resminde arabanın yarısı kaldırımdayken resim çekmiştiniz yanlışsam lütfen düzeltin.
                pek bi aciliyetim yok şimdilik.ev için satcam martta biraz acilleşcek durum.
                ben 2.sahibiyim ilk sahibi ekstra olarak deri koltuk ve koltuk ısıtma almış.cam tavan ve flexi hariç full.araç kamerası park asistanı vs.
                aracım gerçekten çok temiz.bu devirde temiz araba bulmak çok zor iyi mal iyi para nasip.

Yorum

ufuk bey teşekkür ederim.mart a kadar fiyat düşürmicem ALLAH nasip ederse

Yorum

zaten 4 adet kış lastiği michlen in sadece 3000 tl onlar yapıyor.inanın bana showroom a koyulsun biçok insan sıfır sanar.resimlerden daha ötesi temiz

Yorum

Fiyat çok yuksek
                      [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

oğuz bey birde 2012 ler bu kadar dolu olmuyor değilm.bi çoğunda ekran yok.egzoz çıkışları yok.sanki o kasanın son üretim yılında parça kalmamış gibi hissettiriyor.yanlışım varsa lütfen düzeltin

Yorum

hunters.neye göre yüksek.bana bikaç ilan atarmısın.ben aracımın piyasasını araştırdım.km,servis bakımlı,boyasız oluşu,cam tavan hariç dolu modeli oluşu bana bu fiyatı çıkarttı.lütfen bikaç ilan verirsen yanlışım varsa bende düzeltmiş olurum.ama lütfen bu saydıklarımı dikkate al.ve galerilere 5. el olarak dolaşmışlarlada karıştırmayalım.ben ilk sahibinden almıştım

Yorum

Hayırlı satışlar

Yorum

teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                              X