Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 flexride dvd 800'lü cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

tayin yeriniz hayırlı olsun ve hayırlı satışlar dilerim araç çok güzel kıymet bilen birini gider inşallah.
    insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
    honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Hayırlı satışlar ve tayin yeriniz de hayırlı olsun. Araç inşallah tanıdığa gider.

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Çok teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için. Yol ne kadar da uzun sürüyormuş, artık yaşlandığıma iyice emin oldum bu arada. Arabayı Çanakkalede bırakıp toplanmak üzere geri döndük. Sanıyorum araba hızlı bir şekilde satılacak, şunu gördüm kütahya afyon taraflarında bayağı aranan bir araç. İlgilenenlerin çoğu bu 2 ilden aradı.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Araç satılmıştır arkadaşlar. Yeni sahibi de kazasız belasız severek kullanır umarım.

Yorum

Satana da alana da hayırlı olsun, emsali kolay bulunmayacak tenis topu gibi bir arabaydı

Yorum

hayırlı uğurlu olsun alana da satana da.
              bu güzel emsalsiz araç kaça gitti ?
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Bir yaşanmışlık daha böylece bitti...

Yorum

Hayırlısı olsun,var mı yerine gelecek cengaver.
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Satanada alanada Hayırlı uğurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler dostlar, 65'e gitti, yerine araç düşünmüyorum artık biraz geleceğe (çocuklara) yatırım yapacağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                        Teşekkürler dostlar, 65'e gitti, yerine araç düşünmüyorum artık biraz geleceğe (çocuklara) yatırım yapacağım
                        En değerli yatırım insana yapılandır, muaffakiyetler bütün çocuklarımıza, gençlerimize

Yorum

Hayırlı uğurlu olsun iki taraf içinde.. o kadar uygulama tertemiz km düşük bir aracın 65 e gitmesi can sıkıcı bur durum.. fakat yapacak bir şey yok.. bizim araçların da kaderi bu..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                          X