Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Severek kullandığım ekonomik arabamı satıyorum...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Severek kullandığım ekonomik arabamı satıyorum...

Merhaba arkadaşlar
    Severek kullandığım Insignia 1.6 180 Bg arabamı Mercedes C180 aldığım için satıyorum
    Araç 70.000 km'de PRINS LPG'li, yağlama sistemi mevcut. LPG'yi bu sene Mayıs ayında taktırmıştım. Sistem gayet başarılı bu sistemi kullanan arkadar da vardır zaten. Aracım için 48.500TL istiyorum. İlgilenen arkadaşlar benle temasa geçebilir. 0 555 346 63 69 Emrah Karakaya.
    [center]Bu arada gerçekten şu zamana kadar bir insignia kullanıcı olarak bu form vasıtası ile çok güzel insanlar tanıdım. Aracımı sattıktan sonra da bağlantıyı kopartmak istemiyorum. wsh

Ynt: Severek kullandığım ekonomik arabamı satıyorum...

resimler

Yorum

resimler

Yorum

hayırlısı olsun...

Yorum

resimler

Yorum

yeni aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. merak ettiğim için soruyorum acaba C180 aracınızı sıfır mı aldınız?..

hayırlı satışlar.. aracınızın model yılı nedir? ayrıca aracınızın fiyatı çok çok uygun.. göründüğü kadarıyla üzerinde sadece DVD800 Navi opsiyonu var.. valla aracınızın fiyatı çok uygun mu desem çok düşük mü desem...bilemedim kilometresi ne kadar yüksekte olsa sonuçta o bir Cosmo...
            hayırlısı olsun diyelim hayırlı satışlar ...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bedavaya veriyorsun abi cosmo+dvd800.
              Hayırlısı olsun.
              C180 in resimlerini de görürüz inşallah.
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Arkadaşlar insignia'nın fiyatını uygun verdiğimi biliyorum. Ama sonuç olarak ben ticaret yapmıyorum, sadece kafamda tasarlayıp düşündüğüm fiyatı yazdım. Şu an arabanın 2012 liste fiyatı navigasyonsuz 72.000 lira. Akıllara tabi arabada problem mi var acaba diye sorular gelebilir. Arabada hiçbir problem yok araba canavar gibi. Sadece binecek adamın işine yarasın o düşüncedeyim.
                Insignia 2009 model cosmo üzerinde cd 500 navi var. Yağmurlu bir günde arkadan bir araç çok küçük dokunmuştu. Yetkili servisin işgüzarlığı sonucu bagaj kapağını değiştirdiler. Fotoğrafları mevcut. Çok küçük bir şey diyorum çünkü tampon dahi hiç bişi olmadığı için değişmedi siz artık gerisini hesap edin. Bunun dışında araç geçmişi temiz. C180 ile ilgili bilgileri de paylaşcam arkadaşlar şimdilik bu kadar.

Yorum

hayırlı satışlar
                  2015 leon fr

Yorum

hayırlı olsun emrah bey
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Emrahçım hayırlı olsun yeni aracın. Dediğin gibi bağlantımızı koparma...
                      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Tesekkurler abicim. Arabayi desist iridium AMA hala sizinleyim biliyorsunuz.en Kisa zamanda gorusmek uzere. Sevgiler...

Yorum

hayırlı satışlar abi

Yorum

mrb
                            emrah kardeş ben arabanıza talibim az da olsa bir indirim yaparmısınız.
                            Salih ERGÖZ 05357300833
                            2010  1.6 T  COSMO 180 HP + NAVİ  SİYAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: navoski
                              mrb
                              emrah kardeş ben arabanıza talibim az da olsa bir indirim yaparmısınız.
                              Salih ERGÖZ 05357300833
                              uzun zamandır yoktunuz unuttunuz gittiniz sandım diğer araç ne oldu Çorum'da hiç denk gelmedim
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X