Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fx Coupe'm Satılık

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Fx Coupe'm Satılık

Eveet, hiç ayrılmayı düşünmediğim coupe mi satmaya karar verdim. Nedeni ise ilk çıktığı günden beri aklımda olan ve şu anda çok uyguna bulmuş olduğum Opel Astra GTC 1.6 Turbo aracı alabilmek. Sahibinden'e ilanı verdim onaylanınca linkini buraya atarım.

Fiyat olarak 31 bin Tl istiyorum, ancak site üyelerine ufak da olsa ikramım olur.

Bulduğum GTC satılana kadar (ki sanırım en fazla 1 ay satılmadan kalır) satılık ilanım geçerlidir. Ancak bu süre içinde satamazsam FX in satılık ilanını kaldıracağım.

Ynt: Fx Coupe'm Satılık

hayırlı satışlar abi...

Yorum

hayırlı satışlar dilerim. GTC'yi görmemiz mümkün mü abi
      InsigniaTEAM

Yorum

Walla spesifik bir araç yok Çağrı, fiyatı 40 civarı olan 3-5 taneye bakıyorum, eğer Fx'i satarsam kesin buraya seçeneklerden 1-2 tanesini koyarım

Yorum

Hayırlısı olsun...

Yorum

hayırlısı olsun.sahibinden.com a ve arabam.com a yükleyin derim daha hızlı alıcı çıkar

Yorum

hayırlısı olsun linki koyarsanız aracıda görmüş olurduk
              2015 leon fr

Yorum

Hayırlı satışlar...

Yorum

Teşekkürler, iki gündür ilanı sahibinden e koymaya çalışıyorum ama abuk subuk hatalar yüzünden sürekli ilanım askıya alınıyor ve ben ilanı düzeltmekle uğraşıyorum. Önce ilanda cep telefonu görüntülemez diye saçma bir hata için askıya alındı, onu düzelttim bu sabah da fotoğraflarda çerçeve ve logo yasak diye askıya almışlar Logo'da kendi logom "Viper's Pit Photography" yazıyor sadece.

Şimdi de onu düzeltip gönderdim, kontrol etmeleri 6 saat sürdüğünden ve tüm hataları 1 kerede yazacaklarına teker teker söylediklerinden 3-5 kere güncellemk zorunda kaldıyoruz

İlan yayına girer girmez linki koyacağım

Yorum

Eveet nihayet ilanım yayına girdi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6971191/detay/

Yorum

İşleniyor...
                    X