Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AEROLIFT Cam rüzgarlığı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AEROLIFT Cam rüzgarlığı

Opel insignia orjinal cam rüzgarlığı. Hiç kullanılmamış. Kutusu kontrol amaçlı açılmış. Hiç bir eksik parçası yok.

Geçen sene ki toplantıda çekilişten kazanmıştım. Pek tarzım olmadığı için hiç taktırmadım. Servisteki fiyatı 85 € + KDV (yaklaşık 250 TL). Fiyat ta yardımcı

olurum. İsteyene fotoğrafını çekip yollayabilirim.

Ynt: AEROLIFT Cam rüzgarlığı

hayırlı satışlar.yanlış hatırlamıyorsam sahibinden.com da görmüştüm ilanı..
    2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Teşekkürler, Evet oraya da koymuştum. Şimdi arabanın ilanını da koydum yanına

Yorum

Bu sana kuradan hediye ettiğimiz cam rüzgarlığı değil mi kardeş valla aramıza bi camrüzgarlığını kazanmak birde satmak için katıldın gibi oldu valla

Yorum

Valla araba önce satılırsa yanında hediye edicem rüzgarlığı Hatırası var diye saklıyodum, bak 1 sene oldu nerdeyse ama artık hanım evde fazlalık yapıyo diye söylenip duruyo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nuclearcodes
            Valla araba önce satılırsa yanında hediye edicem rüzgarlığı Hatırası var diye saklıyodum, bak 1 sene oldu nerdeyse ama artık hanım evde fazlalık yapıyo diye söylenip duruyo
            Zaten bayadır saibinden.com da ilanı var bayadır takip ediyorum ilanı satıldı mı diye,neyse hayırlısı olsun bakalım

Yorum

Yok öylece yatıyo evde Onu satmışken arabayı da satim bari dedim zaten

Yorum

İşleniyor...
              X