Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KARTER MUHAFAZA 3 MM SAC 54 TL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• KARTER MUHAFAZA 3 MM SAC 54 TL

arkadaşlar arkadaşıma ve bana cosmo 1,6t aldık ocak ayında karter muhafaza taktırmamıştık benim araca kar yağdığında kedi ısınmak için karter muhafaz olmadığından alttan girip kaputun arkasındaki koruma süngeri olan kısmı resmen kemirmiş şöle 2cm ye 4 cm kadar koparak acmış buna istinaden karter muhafaz aldım aşşagıdaki linkten ulaştım ürüne oradan imalatcı firma ile görüştüm beni son kullanıcı değilde yetkili bir servis sandı biz genelde servilere hizmet veririz dedi bire bir aynı 3mm saç dedi stokta var dedi hemen arkadaş için ve benim için 2 adet sipariş ettim kargo üçretide ödemiyoruz. firma ödüyormuş aracılarını yeni alan arkadaşlar kacırmasın bence servis 400 tl istiyor.. tabiki konuşulmuştur kaza falan da kucagına gelir diye ama takdir sizlerin almak isteyenler için 54 tl hiç bir şey değil saygılarımla .. hoşçakalınız..
    http://www.hepsiburada.com/ProductDe...d=othkm7001000
    http://www.brees.com.tr buda imaltcı firma
    2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
    2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
    2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
    2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Ynt: KARTER MUHAFAZA 3 MM SAC 54 TL

gerçekten uygunmuş fiyat...paylaşım için teşekkürlr ama artık çok geö benim için
    F30 Sport+

Yorum

http://opelinsigniaclub.blogspot.com...er-koruma.html bu sitede bu konu ile ilgili bir tartışma var.Ne kadar doğru ne kadar yanlıs bilemiyorum. Ucuz diye canımızdan olmayalım sonra.
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

evet biliyorum motorun aşagıya düşmesi olayını ..allah kimseye kaza vermesin öncelikle bu üründede hava boşlukları olan kanallar var ve imalatcı firma benim telefon görüşmemde beni servis sandı adetlimi istiyosunuz dedi bende son kullanıcıyım dedim.sadece ihtiyacım olanını alacağım dedim.bende inanmıyorum tabiki orjinal ürünler yetkili servislerde satılıyor. dışarıdakilerse yan sanayi sizlerde kabul edersinizki yan sanayi ürünlerin kalitesizdir.kalitesiz olmasıda karter muhafazanın kaza anında yamulup baglantı yerlerinden kopacaktır.tabiki şahsi görüşüm hiç olmamasından iyidir tümsekli yol benim yaşadığım şehirde cok alltan turbo dan korktuğum için almaya karar verdim.paylaşımım sadece belki alacak arkadaşlar vardır değerlendirilebilir diye.. sevgiyle kalın..saygılarımla hoşçakalınız..
        2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
        2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
        2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
        2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

bunun servis dışında takılması garantiyi bozmaz değil mi?
          ben de almaya niyetlendim ama ödeme yapma aşamasında askıya aldım..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

simdi bu bahsi geçen ucuz karter kaza anında orjinalinde olduğu gibi yerinden çıkıp yere düşecek mi??
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

bende serviste taktırdım ama servis orijinal parça değil dedi ve yinede 200 liramı aldı... sanırm bununla aynıdır
              F30 Sport+

Yorum

öffff kaçırdık desenize..
                muhtemelen zam da gelir

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

karter muhafaza standartları

Merhaba arkadaşlar
                  karter konusunda üretici firma yetkilisi olarak konuya bir aydınlık getirmek istiyorum firmamız türkiyenin karter konusunda en deneyimli ve en çok ürün çeşidi olan firmasıdır firmamız çarpma anında düşen karter koruma sistemini geliştirmiştir fakat piyasaya sürmemiştir acayip bir rekabet var her kes kar marjına düşmüş özellikle yetkili servislerin bu konuda bir standardı yok önüne gelen ucuz malı takıyorlar opellerde çoğu servislerde takılan ürünler bize ait ve forumda sıkca belirtilen çarpma anında karter düşmesi diye bir şey şu anda türkiye'de takılan karter korumalarda malesef yok yurt dışı üretimlerimizde kullanıyoruz bu standardı önemli bir özellik
                  ayrıca orjinal diye özendiğimiz ürünler yurt dışındaki yan sanayi üretimi ürünler bu konuda firmamızı çok ileri standartlarda görüyoruz
                  karter konusunda her türllü sorununuzu buradan cevaplayabilirim
                  Not Birde arkadaslardan biri www.****.com.tr adresindeki firmayı imalatcı olarak göstermiş toptan pazarlamacı firmadır. yanılmayın türkiyede karter muhafaza da söz sahibi firma bellidir. piyasada biraz kulak kabartın duyacaksınız.
                  Üretici firma www.****.com.tr dir. her türlü karter konusunda size destek verilir:

Yorum

Forum Kuralları - Madde 13;

13) Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarında yasaklanmış herhangi bir kişi, kurum, kuruluş propagandası yapmak, site yönetiminden izinsiz herhangi bir ticari kuruluşun temsilciliği, bölge bayiliği, distribütörlüğü ile ilgili tanıcı, ve reklam amaçlı faaliyetler içerisinde bulunmak yasaktır. Reklam yayınlama talepleriniz için özel mesaj veya e-mail yoluyla Site Yönetimine başvurmanız gerekmektedir.
                    InsigniaTEAM

Yorum

hosgeldiniz ilk mesajda firmanızda önce kendinizi tanıtırsanız seviniriz iyigünler

Yorum

Karter muhafaza konusunda pekcok yorum var.
                        Bir tane de ben ekleyeyim.
                        Mantikli insan karter muhafaza taktirmamali.
                        Ama araca alttan bir darbe karteri delebiliyor.
                        En az 150 tl masraf.
                        Bir de devirdaim gitse 150 daha.
                        Karterden kacan yagi farketmrz isen motor bir yagsiz kalirsa 3000 tl masraf en az.
                        Ama karsidan yapilan trafik kazalarinda motorun dusmesini kesinlikle etkiler ve sizi sikistirir.
                        Karter muhafazalar direk sasilere baglanir ve cok saglamdir, motoru birakmaz bu konuda emin olabilirsiniz.

* Reklamlarınız için Yönetim ile irtibata geçiniz.

Yorum

İşleniyor...
                        X