Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez rg370dx Elektro Gitar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ibanez rg370dx Elektro Gitar

Detaylar linkte, kuzenime aittir
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...4441459/detay/
    InsigniaTEAM

Ynt: Ibanez rg370dx Elektro Gitar

Sıfır RG350dxz alma planım vardı ama bu gitar iyi mi acaba hiç de araştırmadım iyiyse peder beye danışıp alırım belki, ilan da onaylanmamış henüz..
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Hasan kardesim hiç anlamam gitardan filan ama sen 350 diyorsun bu 370 kesinlikle iyidir düşünsene 350z mı daha iyi 370z mı

Yorum

Ekran kartı değil bu abi, benim dediğimle arasında 150 tl civarında fark var en az

Yorum

Yok zaten ornegi nissandan vermiştim sonuçta 370 z daha kral bir araç hangisi daha pahalı peki? Pahalıya vardır hikmeti pahalıyı al eğer tabi babayı kandirabilirsen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
            Yok zaten ornegi nissandan vermiştim sonuçta 370 z daha kral bir araç hangisi daha pahalı peki? Pahalıya vardır hikmeti pahalıyı al eğer tabi babayı kandirabilirsen
            Anladım abi TDU2 oynuyoruz 350z yi biliriz az çok
            Benim istediğim daha pahalı, ama daha iyi mi onu bilmiyorum. Bunu alıp üstüne kalan parayla amfi almak da mantıklı olabilir. Bu gitarın sesini dinlemek lazım bu gece youtube da takılacaz o zaman öyle görünüyor..

Yorum

Hayırlısı kardesim o zaman

Yorum

bu ne ki çalınıyor mu ? :P

hayırlı satışlar

Yorum

ilanı düzenlemiş olmalı o yüzden onay bekliyordur çünkü benim konuyu açtığımda ilan sağlamdı ihihi

Onat teşekkürler

Hasan haberini bekliyorum o zaman, fiyatta az buçuk bişeyler yapabiliriz belki ama çok da zorlayamam 2 tarafta öğrenci, birbirinizin halinden anlarsınız
                  InsigniaTEAM

Yorum

köprü ile çok oynaşmadıkça akordunu kaybetmeyen, rahat bir sapa sahip kullanışlı bir gitardır. manyetikler kötü fakat çok iyi ton yakalamakta mümkün. ben kullandığım dönemde memnundum. şuan kullandığın gitarda önemli yani ses tat vermeyebilir. birde clean sorunu yaşamıştım ben bu gitarda tok bir ses yakalayamadım. ama bu benden kaynaklı bir sorunda olabilir.
                    gitarın yapım yılıda önemli bildiğim kadarıyla ibanezler 2000 sonrası kalite konusunda sorunlu oluyormuş ben 2000 öncesi kullanıcıyım bilemiyorum. hayırlı olsun düşünürsen şimdiden.

Yorum

İşleniyor...
                    X