Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 insignia 4x4

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2009 insignia 4x4

Tezat bir durum yokmu,ilanda 2009,açıklamalarda 2010 yazıyor.Ayrıca active select yazılmış ama resimdeki araç düz vites dknow
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
      Dikkatsiz bir kullanımla şehir içinde 12 litre yakıyor. Dikkatli kullanırsanız 10 litre yakar. Çok yakıyor diyen yalan söylemiş
      sadece fabrika verilerine göre yorumladım..
      [/quote]

İsminizi bilmiyorum kusura bakmayın, yanlış anlaşılmak istemem espri olsun diye yazdım ben yalan söylenmiş diye. Kusura bakmayın
      [/quote]
      hiç problem değil
      Orjinal yazı sahibi: Seyyah
      Tezat bir durum yokmu,ilanda 2009,açıklamalarda 2010 yazıyor.Ayrıca active select yazılmış ama resimdeki araç düz vites dknow
      Bende satıcının verdiği bilgileri biraz tutarsız buldum (ilandaki km ile açıklamadaki km de tutmuyor) Bir insignia kullanıcısından çok, aracı gibi.
      Bugün ruhsatı fakslamasını rica edeceğim.
      Eski araç 2010 BEYAZ COSMO
      Yeni araç 2011 Renault Latitude

Yorum

Aracın sahibi beyefendi ile görüştüm. Aracın şehir içi ortalama 13-14 lt/100km yaktığını söylüyor, C180 alacakmış. Bu arada LPG araştırmalarımda olumsuz gidiyor, henüz bu motora uygulama yapmayı göze alacak birilerini bulamadım.
        Kafam çok karıştı..

Yorum

bencede hiç düşünmeyin hemen alın derim
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

araç bedava :P
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Benim Aracım:

2009 - 13000 km
              Active Select
              DVD 800
              Flexride
              Ergonomik Koltuk

Ben bizim arabayı 70.000 liraya sattırmam.

İlandaki Araç :

2009 - 20700 km
              4x4
              Infinity Ses Sistemi
              Flexride
              DVD 800

Bu araç 68.000 istiyor belki pazarlıkla aşağı çekilir.

Bana göre rakam kesinlikle uygun, zarar etmiyceğiniz güzel bir araba

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Aracın durumu, vergisi, yakıt tüketimi, otomatik olmaması ve eşimin dırdırı nedeniyle bu araçtan vazgeçiyorum. Desteğiniz için teşekkürler.

Yorum

Kısmet meselesi Ahmet Bey, Allah daha iyilerini nasip eder inşallah.
                  2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
                    Evet biraz kısmet işi bunlar.
                    Almak için almak istemiyorum. İçime sinsin, beni heyecanlandırsın istiyorum. Kırmızı bir Chevrolet Malibu mesela...
                    O güne kadar şehir içi 7 lt mazot yakan konforlu, heyecansız latitude de devam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: scout
                      Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
                      Evet biraz kısmet işi bunlar.
                      Almak için almak istemiyorum. İçime sinsin, beni heyecanlandırsın istiyorum. Kırmızı bir Chevrolet Malibu mesela...
                      O güne kadar şehir içi 7 lt mazot yakan konforlu, heyecansız latitude de devam.
                      Ahmet Bey bu araçla baya heyecanlanırsınız. 4*4 insignia 2,0. Ben mi takas etsem napsam

Yorum

Ah imkanım olsa onu ben alsam

Benim patronda Jaguar var 2,5 motor 4*4 olandan. Şehiriçinde 11,6 yakıyor. Hep sakin kullanır kendisi. Diyeceğim o kadar abartılı tüketmez bu tip motorlar.

Hayırlısı olsun.

Cruze 2010 Ls Automatic _ 6 Gear_ Plus Package _ Angel Eye Headlights _ Necvox Navi _ Teleflex GFI Alternative Fuel and Valve Lubrication Systems _ 2nd. wtcc Cruze with Pecochip at Turkey !

Yorum

vaybe bu akş iş yerinde ilanlara bakıpta buna opc tampon falan yapacaksın diye hayal kurduğum araç buraya gelmiş keşke küçük hesaplar yapmasaydınız kaçırılmayacak bir araç ama çok km yapıyorsanız bir şey diyemem ben gibi 3 yılda 23 bin km yapıyorsanız düşünün derim...

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                          X