Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık 2010 İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket Gri (Hakim) Navi 17"jant

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık 2010 İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket Gri (Hakim) Navi 17"jant

Evet arkadaşlar ayrılık vakti geldi severek kullandığım aracımı hayırlı bir iş için satıyorum daha kokusu içinde duruyor. Ekstra olarak 3 ay önce Cyclone navigasyon taktırmıştım yıl sonuna kadar aracın garantisi devam etmektedir.

sahibindene ilan verdim linki aşağıdadır.

2010 İnsignia 1.6 Turbo Edition Gri (Hakim)+Navigasyon +17"jant

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5775501/detay/

Bilgilerinize...
    İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
    Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Ynt: Satılık 2010 İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket Gri (Hakim) Navi 17"jant

fiyatı gayet uygun, inşallah en kısa zamanda satılır abi, tekrar bir insignia ile sizi aramızda görmek isteriz abi, hayırlı satışlar...

Yorum

Ynt: Satılık 2010 İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket Gri (Hakim) Navi 17"jant

Şimdiden hayırlı olsun. Arabanızı satsanız da siz insigniateam uyesisiniz.belki tekrar bir insignianız olur ileride... ihihi ihihi ihihi ihihi

Yorum

Hayırlı satışlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hadi bakalım hayırlı isinde ayrıca hayırlı uğurlu olur inşallah...

Yorum

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu kadar kolay ve kısa sürede satabilecegimi sanmıyordum ama bugun araç satıldı yarın işlemlerine başlayacagız size danışmak istediğim bir konu daha var satış işlemleri hakkında malüm ben kredi ile almıştım ve halen bi miktar borcu var alacak olan kişi kredi miktarını kapatacagını ve sonrasında kendi kredi kullanıp aracı satın alacagını söyledi daha önce hep galerilerle muhatap oldugum için ilk defa kendim arac satacagım bu işlemler de dikkat etmem gereken bir husus varmıdır ?
            İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ugur1453
              iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu kadar kolay ve kısa sürede satabilecegimi sanmıyordum ama bugun araç satıldı yarın işlemlerine başlayacagız size danışmak istediğim bir konu daha var satış işlemleri hakkında malüm ben kredi ile almıştım ve halen bi miktar borcu var alacak olan kişi kredi miktarını kapatacagını ve sonrasında kendi kredi kullanıp aracı satın alacagını söyledi daha önce hep galerilerle muhatap oldugum için ilk defa kendim arac satacagım bu işlemler de dikkat etmem gereken bir husus varmıdır ?
              araç satıldı mı abi? notere gidildi mi? kredi borcu olan araçlar satılmaz diye biliyorum ben ama :s

Yorum

biraz dolambaçlı bir satış olacakmış. araç üstünde rehin varken zaten noter satış işlemlerini yapamaz diye biliyorum, alacak kişi kredisini çekip sizin borcu kapatıp ondan sonra devir işlemini yapabilirsiniz diye biliyorum
                InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı doğru biliyorsun.Önce aracın kredisi kapanacak.Eğer kredi yeni sistemde alınmış ise bankadan borç kapandığı anda noterden satış yapılabiliyor.Eğer eski sistem kredisi ise önce bankadan rehin yazısı alınacak,bankanın anlaşmalı olduğu noterden onaylatılarak trafikten düşümü yapılacak.Daha sonra noter satışı yapılacak.İnşaallah kredi yeni sistem kredisidir,bu şekilde işlemler çok daha hızlı ve masrafsız gerçekleşiyor.Tecrübeyle sabit
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

ben insigniamı almak için meganı satarken aynı şekilde satmıştım, bankadan krediyi kapatıp temiz yazısıyla bankanın araca rehin koydurduğu notere gittim (başka noter olmuyor), rehin yazısını kaldırttım, daha sonra emniyete giderek temiz yazısını aldım, o yazıyla tekrar notere dönüp o şekilde satışını verdim.

Yorum

bülent abinin dediği gibi yeni aldığımız araçta aynı olay vardı bir yere gitmeden tüm işlemler noterde 5 dak oldu demekki sitem değişmiş tabi 1 gün önce kredi borcunu yatırmış araç sahibi aynı günde olur sanırım bu sistemle

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

şükür ki yeni sistem kredisi ihihi buna sevindim işte ihihi o zaman kredi kapandıktan sonra tüm işlerimiz noterden yapılacak.
                        Allah şahit arabadan hiç bir şikayetim yok ama B.düzünde cazip bir ev denk geldi konumuda çok iyi kaçırmak istemiyorum sonrasında belki cosmo siyah bir insigna ile tekrar geri gelirim cool

Yorum

Hayırlısı olsun kardeşim. Allah daha iyilerini nasip eder inşallah...

Yorum

Hayırlı olsun, inşallah bi ev sahibi olduktan sonra daha yeni bi model Insignia sahibi olursunuz.
                            Insignia kardeşliği her zaman devam ediyor zaten...

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deeper_inside
                              ben insigniamı almak için meganı satarken aynı şekilde satmıştım, bankadan krediyi kapatıp temiz yazısıyla bankanın araca rehin koydurduğu notere gittim (başka noter olmuyor), rehin yazısını kaldırttım, daha sonra emniyete giderek temiz yazısını aldım, o yazıyla tekrar notere dönüp o şekilde satışını verdim.
                              +1

Yorum

İşleniyor...
                              X