Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satlık Focus (insignia takaslı)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Satlık Focus (insignia takaslı)

hayırlı olur inşallah
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

arkadaslar yazdıgım gıbı gıdıp aldım arabayı cuma günü zaten her şey bunla başladı arabayı aldım ekspertiz için götürdüm boya hata yok dediler tamam deyip arabayı aldım satış falan derken arabayla o gün çoruma döndüm ertesi gün arabayı serviste götüreyimde yağına tuzuna baktırayım dedim servise gittim kayıtlarını incelerken bir baktık araba 138000 de ama ben kadranda 87000 görüyorum neyse aldıgım kişiyle görüşüp arabayı geri verdim ve insignia deneyimim son buldu ne yazıkki şimdi 2012 civic premium aldım salı günü onu teslim alıp tatile gideceğim onu bekliyorum. aman ikinci ele dikkat ben kurtardım paramı siz kurtaramayabilirsiniz dikkatli olun...
      2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

Allah korusun. İyi farketmişsiniz vede iyiki aldığınız adam iade almış şanslısınız yinede..

Yorum

vallahi ucuz yırtmışsınız,Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun..
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

adamın paranızı vermesi gerçekten şaşırtıcı ve tebrik edilesi bir durum.. geçmiş olsun...
            F30 Sport+

Yorum

geçmiş olsun abi. ben birazda adamın ne cevap verdiğini merak ettim, mahcupmuydu yada nasıl karşıladı, sonuçta km'yi düşürten kendisi heralde?
              InsigniaTEAM

Yorum

Arabaya bol bol binerek, daha sonrada km.sini düşürenleri malesef anlamakta zorluk çekiyorum.
                İnsanın yüzüne baka baka kandırıyorlar.
                (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  geçmiş olsun abi. ben birazda adamın ne cevap verdiğini merak ettim, mahcupmuydu yada nasıl karşıladı, sonuçta km'yi düşürten kendisi heralde?
                  yok be ne mahcuplugu hiç öyle bir hali yoktu sen olmazsan başkasına satarım modunda, zaten geçenlerde baktım 130000 e çekmişler arabayı sonrada 45.999 diye ilan vermişlerdi sanırım satılmış bu kilometrede umarımki bizim buradaki arkadaşlardan birine satılmamıştir.
                  2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

ikinci el almak çok zor gerçekten bende çok çektim birde 138000 km nasıl yapmış o adam 2 yılda yuh yani

km 500tl yaksa
                    100km:50.00tl
                    1000km: 500.00tl
                    10.000km:5.000.00tl
                    100.000kn:50.000.00tl
                    138.000km:69.000.00tl

yani 69 milyar sıfır insignia parasını 2 senede benzine yatırmış demek oluyoki ülkemizde benzin çok pahalı

işin şakası bizim oralada laf vardır ankaralılar iyi bilir

aslan besliyorsan yediğine bakmayacaksın..........
                    2015 leon fr

Yorum

geçmiş olsun peki son durum nedir araç aldınızmı insignia ?

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

hakkaten kötü olmuş ya, valla adama da bravo parayı geri ödemiş, ama bu yaptığı yanlışı affetirecek türden birşey değil tabii ki, adam yememiş içmemiş benzin parası vermiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
                          geçmiş olsun peki son durum nedir araç aldınızmı insignia ?
                          yok ne yazıkki alamadım 2012 civic aldım sıfır ama hala aklım fikrim insigniada kafa kafaya değişen olsa hemen değişebilirim. aslında biraz beklesem alabilirdim ama zamanım yoktu o yüzden bekleyemedim. ama şimdi gerçekten istiyorum bi insigia bakalım ne olacak belki yakıtından sıkılan birisi benle değişir bellimi olur
                          2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

:O Ağzım Açık...
                            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

civic le insigniayı kafa kafaya değişen çıkarmı bilmiyorum ama aralarında çok fark far güç konfor gösteriş vsvsvs

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

benim 115 bg yi girmek istemiştim civic ile takasa cebimden para çıkmasın diye, ama kimse takas etmedi çok da iyi oldu bunu benim 115 bg ile aynı fiyata aldım

Yorum

İşleniyor...
                                X