Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık 11 Kollu Orjinal İnsignia18 Jant Bridgestone Potenza Lastiklerle Beraber

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık 11 Kollu Orjinal İnsignia18 Jant Bridgestone Potenza Lastiklerle Beraber

Selam Arkadaşlar,
    Bende 4 adet 11 kollu orjinal 18 jant ve 4 adet uzerinde takılı Bridgestone Potenza lastikler var. Ben aracı alırken kendim sipariş etmediğim için başkasının sipariş edip vazgeçen birinin aracını aldım daha aracı teslim almadan 4 adet 20 jant sipariş ettim ve taktırdım. Bu yüzden bu satacağım jant ve lastikler hiç kullanılmadı. İlgilenen olursa hepsini beraber peşin 2200 TL ye vereceğim. Nevşehirde ikamet etmekteyim İlgilenen olursa irtibat için mrfaruks@yahoo.com dan bana mail atabilirsiniz.
    Saygılar
    İnsignia Cosmo 1.6 180hp Turbo + DVD 800 Navigasyon + FlexiRide + Siena Bej Kibo Deri Kombine + 20 inch Alaşımlı Jantlar + Metalik Siyah

Ynt: Satılık 11 Kollu Orjinal İnsignia18 Jant Bridgestone Potenza Lastiklerle Beraber

Sanırım bu jantlardan bahsediyoruz. Cosmo model araçlarda 11 kol değil 13 kol var...
    Daha önceden 3 takım Michelin Pilot Primacy eskitmiş birisi olarak. Mukayese edecek olursak Bridgestone Potenza lastiklerden çok memnunum.
    Foto eklersek daha iyi fikir verir. Foto kısmında ben size yardımcı olayım...
    Fiyat kısmını bilmem ama ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim...

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ynt: Satılık 11 Kollu Orjinal İnsignia18 Jant Bridgestone Potenza Lastiklerle Beraber

arabanın ön konsolundan zaten tıkırtılar geliyor, birde bunları takınca araba tenekeye dönmesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen77
        arabanın ön konsolundan zaten tıkırtılar geliyor, birde bunları takınca araba tenekeye dönmesin
        bence o sesleri bi göster abi. buranın asfalt dişli asfalt ona rağmen tıkırtı yok ankaranınki kaymak gibidir tıkırtı olması bence normal değil
        F30 Sport+

Yorum

göstereceğim Gökhan valla, başka çaresi kalmadı. böyle inceden inceden adamın canını acayip sıkıyor ya...

Yorum

ilanlarda iletişim için telefon numarası da bırakılsa çok iyi olacak...

Yorum

TheCaveMan ayamalı forumdaşım, ben 'yedek' takım olarak düşünebilirim, cantlarınız hala duruyor mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheCaveMan
                Selam Arkadaşlar,
                Bende 4 adet 11 kollu orjinal 18 jant ve 4 adet uzerinde takılı Bridgestone Potenza lastikler var. Ben aracı alırken kendim sipariş etmediğim için başkasının sipariş edip vazgeçen birinin aracını aldım daha aracı teslim almadan 4 adet 20 jant sipariş ettim ve taktırdım. Bu yüzden bu satacağım jant ve lastikler hiç kullanılmadı. İlgilenen olursa hepsini beraber peşin 2200 TL ye vereceğim. Nevşehirde ikamet etmekteyim İlgilenen olursa irtibat için mrfaruks@yahoo.com dan bana mail atabilirsiniz.
                Saygılar
                Arkadaşlar kusura bakmayın güncellemeyi unutmusum bir sure ilgilenen olmayınca Jantları ve lastikleri satmaktan vazgeçtim. 4 adet kışlık taktım o jantlara o şekilde degerlendirdim.
                İlginize teşekkürler.
                İnsignia Cosmo 1.6 180hp Turbo + DVD 800 Navigasyon + FlexiRide + Siena Bej Kibo Deri Kombine + 20 inch Alaşımlı Jantlar + Metalik Siyah

Yorum

olay sadece milletin ilgilenmemesi değil abi sende unuttun burayı ihihi bizim millet şuan Ürgüp'de, Yılmaz abi güzel bir organizasyon hazırladı, keşke forumu takip etseydin sende katılırdın belki :/
                  http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4760.0
                  InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                  X