Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 1.6 cosmo 6000 km.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009 1.6 cosmo 6000 km.

MErhaba arkadaşlar.
    Aynı hastanede çalıştığım ve çok sevdiğim Dr. arkadaş binmediği aracını satışa çıkarmaya karar verdi de. Ben de size bilgi vereyim istedim.
    Arkadaş TUS'a çalışıyo o yüzden zaten doğru dürüst binmiyordu, şimdilerde hiç binemez oldu. Araç çok temiz, 6000 km de onun da zaten neredeyse tamamını şehirlerarası yaptı, kokusu içinde duruyo. DVD 800 var ekstra olarak. 55 istiyor ama nakit ödemede hatırı sayılır bir indirim alırız diye tahmin ediyorum. İlan linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9214446/detay/

Bilgilerinize...
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Ynt: 2009 1.6 cosmo 6000 km.

Cem abim konu başlığını okuyunca bide senin actığını görünce telaşlanmadım desem yalan olur neyse ki senin arac değilmiş
    ee hayırlı satışlar olsun abi...

Yorum

Düşünceli kardeşim benim. SAğolasın. Walla şu an aracı satmaya pek niyetim yok biraz daha hevesimizi alalım satarız Walla şu an ne yalan söyliyeyim satsam da 2011 ini alırım sanırım.
      Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Cem abim konu başlığını okuyunca bide senin actığını görünce telaşlanmadım desem yalan olur neyse ki senin arac değilmiş
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
        Düşünceli kardeşim benim. SAğolasın. Walla şu an aracı satmaya pek niyetim yok biraz daha hevesimizi alalım satarız Walla şu an ne yalan söyliyeyim satsam da 2011 ini alırım sanırım.
        Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
        sen almasanda biz sana site baskısıyla aldırtırız abi bizim sitede mahalle baskısı var artık

Yorum

İşleniyor...
        X