Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Siyah 2010 1.6 turbo Cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Siyah 2010 1.6 turbo Cosmo

Bir ahbabımın arabsı satılık arkadaşlar.araç hatasız 2010 afl,navigasyon paketi ile birlikte full deri döşemeye sahip.Siyah dış rengine tezat içi açık bej. Araç 10000 kmde.İstediği son fiyat 58000tl.

Ynt: Satılık Siyah 2010 1.6 turbo Cosmo

Hayırlı satışlar olsun Utku abi ilan linki felan yok mu yada aracın resimleri felan ?

Yorum

vallahi bana mail atmış fotoları ilana vermemişler aracı ben de eğer maildan yükleyebilirsem yükeleyceğim fotoları.Bu arada aracı ben alsam mı dedim ama arabamın yanın agelince dayanamıyorum.farklar o araçta afl ve deri döşeme var.Sunroof her ikisinde de var .onda kendinden navigasyon var ben de fly var.Ama En önemllisi benim ki sport ve flexridelı onda yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
        vallahi bana mail atmış fotoları ilana vermemişler aracı ben de eğer maildan yükleyebilirsem yükeleyceğim fotoları.Bu arada aracı ben alsam mı dedim ama arabamın yanın agelince dayanamıyorum.farklar o araçta afl ve deri döşeme var.Sunroof her ikisinde de var .onda kendinden navigasyon var ben de fly var.Ama En önemllisi benim ki sport ve flexridelı onda yok.
        çok ama çok zor bi secim gibi abi ama daha üst bişey olmadıktan sonra en iyi araç senin aracındır...

Yorum

Avantajı afl ve deri döşeme. Deri döşeme de avantajsa eğer.Ancak dezavantajı benim için çok önemli olan sürüş sertliği. Flexride ve yaylar. Bu yüzden düşünemiyorum.Kmsi çok düşük ancak benim ki de daha 29000 de

Yorum

abi olmazsa olmazı söyleyeyim biliyorsun bende bütün donanımlar var a'dan z'ye afl + Flexi + Sunroof +Ergonomik spor deri ısıtma soğutma koltuk +DVD 800 + İnfinity sistem
            Bunlardan en önemlisi flexi bence...

Yorum

hayırlı satışlar...

Yorum

Emrecim ben de aynsını düşündüğüm için satamıyorum ya.....

Yorum

Utku abi korkuttun vallahi yav her ne kadar hayatta önceliklerin farklı olduğunu bilsem de, arabasını satan üyelerin ev alma,evlilik yada daha önemli sebepler için arabayı sattıklarını bilsem de, ne zaman forumda satılık bir araba görsem içim burkuluyor az da olsa :S :S
                  2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
                  X