Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SATILIK 2007 MODEL VECTRA COMFORT

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: SATILIK 2007 MODEL VECTRA COMFORT

bende 115 hp yok diye biliyorum... 1.6larda 100 ve 105 hp var...

Yorum

Vectra Satıldı Satışı Verildi Alan Arkadaş Çocuklar Gibi Sevindi Güle Güle Kullansın..
      Sırada İnsignia
      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlısı olsun Ufukçum...
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Hayırlı olsun Ufukcum da umarım sıradaki insignia satışı yerine uygun fiyatlı bir küçük araba bulursun inşallah....

Yorum

Hayırlı satışlar Ufuk abim...

Yorum

Bende de vardı 2007 comfort spor kasa diye geçer bu seri ve 105 HP. 2011 hondanın alamadığı virajı oturarak çok rahat alırdı. Tek eksiği ESP dir bu aracın. 4 yıl kahrımı çekti
                Denilen özelliklerin hepsi mevcut idi. Sonradan xenon takmıştım. 24 binde alıp 54 binde sattım.
                Kasko ederi 29.750 TL şu anda. Çoğu kimse pazarlıkta bunu göz önünde bulundurur.
                Gideri ise şu aralar 28-30 bin TL arası 34 istenmiş hayırlısı bakalım.

dipnot.. hatta en dip not :P
                Bu arada select tuşunu 8-10 sn basılı tutunca test moduna girer, sonraki basışlarda aracın anlık durum bilgilerini gösteren 8-9 sayfalık bir info mevcuttur.
                Birde bilinmeyen bir özelliği aracın içine girin anahtardaki kilitleme tuşu ile sol kapıdaki kilitleme tuşlarını aynı anda basılı tutun, Akustik bir "ding" sesi duyacaksınız. Kapılar artık kendiliğinden kilitlenir ve kontağı çıkardığınız anda tekrar açılır..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yakup
                  Birde bilinmeyen bir özelliği aracın içine girin anahtardaki kilitleme tuşu ile sol kapıdaki kilitleme tuşlarını aynı anda basılı tutun, Akustik bir "ding" sesi duyacaksınız. Kapılar artık kendiliğinden kilitlenir ve kontağı çıkardığınız anda tekrar açılır..
                  bizde 2006 vardı abi (aynı makyajlı kasa) dediğin yöntemi denemiştim, hatta değişik kombinasyonlarını da denedim, kapı açıkken kapı kapalıyken kapı kilitliyken vs. hiçbir şekilde olmadı ya bir daha da uğraşmadım.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Benim araçla bu özelliği çocukları kreşe bırakırken sürekli kullandım. 10 KM/h geçince kilitliyor, ama tek sıkıntı kontağı çıkarmadan açılmıyor yada kapıdaki merkezi kilit butonuna basmak zorunda kalıyorsun.
                    Belki 2006 ondandır.
                    Zaten bu vectra yı anlamadım gitti.
                    Arkadaşta 2006 vardı ESP li
                    2005 modelinde lastik basınç sensörü mevcut
                    bendeki 2007 ama hiç biri yok nasıl comfort anlamadım model yükseldikçe donanımdan çalmışlar ama güzel araçtı.

Yorum

İyi dilekleriniz için herkese çok teşekkürler ....
                      inşallah insigniamı satarsak astra clasik3 dizel araçlardan 2 adet alacam dün test denemesi yaptık gayet hoş ve güzel fiesta sevdamızdan gectik astraya karar kıldık opelden vazgecmek cok zor bişey
                      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yakup
                        Benim araçla bu özelliği çocukları kreşe bırakırken sürekli kullandım. 10 KM/h geçince kilitliyor, ama tek sıkıntı kontağı çıkarmadan açılmıyor yada kapıdaki merkezi kilit butonuna basmak zorunda kalıyorsun.
                        Belki 2006 ondandır.
                        Zaten bu vectra yı anlamadım gitti.
                        Arkadaşta 2006 vardı ESP li
                        2005 modelinde lastik basınç sensörü mevcut
                        bendeki 2007 ama hiç biri yok nasıl comfort anlamadım model yükseldikçe donanımdan çalmışlar ama güzel araçtı.
                        2006'da ESP yok abi, arkadaşın EPS ile karıştırmıştır belki? 2007 yada 2008'de ESP eklendi diye biliyorum
                        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                        X