Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KARA ŞAHİN SATILIK

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• KARA ŞAHİN SATILIK

ARKADAŞLAR 2010 MODEL COSMO ARACIMI SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ARACIM 21000 KM DE.ÖNCE SİTEDEKİ DOSTLARIMIZLA PAYLAŞMAK İSTEDİM KAZASI YADA HERHANGİ BİR SORUNU YOK 48000 TL DÜŞÜNÜYORUM DÜŞÜNEN OLURSA TELİM 5325171775

Ynt: KARA ŞAHİN SATILIK

hayırlı olsun, özel değilse satma sebebinizi sorabilirmiyim....

Yorum

EKONOMİK İHTİYAÇTAN DOLAYI

Yorum

Allah Gönlünüze göre hayırlı satışlar versin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suak1974
          EKONOMİK İHTİYAÇTAN DOLAYI

anlıyorum, hayırlı satışlar...

Yorum

48000 mi? Bu kadar değer kaybı normal mi? Forumdan bir arkadaş edition elegance 2010 model 48750 (sanırım) aldığını yazmıştı

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

fazladan bi opsiyonu var mı?
              F30 Sport+

Yorum

İyi satışlar umarım ihtiyacınızı biran önce giderirsiniz
                Malesef bizim aracımızın kaderi bu değeri çok düşüyor.
                Beyaz tutkudur.

Yorum

Size hayırlı satışlar, umarız en kısa sürede ekonomik ihtiyacınızı karşılayıp, yine bir insignia sahibi olarak aramıza katılırsınız
                  (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

hayırlı satışlar. yalnız aracınızı çok çok düşük bi fiyata veriyosunuz. şu an 2010 standart bi Cosmo ya rahatlıkla 53-54 verilebilir ve satılabilir.. siz aracınızın değerine sahip çıkmazsanız ne biz ne siz ne de diğer İnsignia sahipleri hiçbi zaman bu aracın değerinden dolayı yüzümüz gülmez. kusura bakmayın ama istediğiniz fiyat çok çok düşük. adamlar 2009 Edition a bile o fiyatı istiyor. 2010 Edition lar kilometresine göre 49-54 bin arasında. neden standart bi Cosmo 48-51 arasında fiyat istenirki? garip. çok garip. yazık. bunları görünce keşke insanın morali bozuluyor. yanlış anlamayın..
                    siz şu an aracınıza 53 bin 54 bin isteseniz, hadi pazarlığıydı şuyuydu buyuydu derken en kötü 52 bine falan satarsınız. bayiyi arayıp bi sorun bakalım standart Cosmo yu kaça veriyolar en son. dün sordum daha, 63 bine falan veriyoruz dediler.

neyse, hayırlı satışlar. umarım en kısa sürede ihtiyacınızı karşılarsınız
                    saygılarımla.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Murat kardeşim, ben de bu konuda sana katılıyorum,
                      Burada ekonomik sıkışıklığın boyutu da ön planda olabiliyor. Ama bana göre de fiyat düşük
                      Yine de hayırlısı olsun
                      (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Arkadaslar aracımda bır sorun yok ama bekleyerek bır satıs yerıne hızlı bır satıs olsun dıye fıatı bıraz dusuk tuttum.*Aracımı cok sevıyorum alana sımdıden hayırlı olsun,

Yorum

InsigniaTEAM

Yorum

sanırım bülent abi bu aracı almaya gitti bu akşam hadi bakalım iki tarafa da şimdiden hayırlı olsun
                            F30 Sport+

Yorum

Arkadaşlar uqur nickli arkadaş edition 2009 model 27000 km aracını 41000 e almış bu fiyatlar nasıl fiyatlar anlamadım böyle giderse opel araçlarını kime satacak bakalım?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                              X