Duyuru

Collapse
No announcement yet.

''SATILIK'' 2015 MODEL İNSİGNİA COSMO STİL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ''SATILIK'' 2015 MODEL İNSİGNİA COSMO STİL

Arkadaşlar merhaba 31.12.2015 yılbaşı akşamı FETHİYE BAKIRCILAR OPEL BAYİİ nden almış olduğum hakim gri cosmo donanım, stil paketli İNSİGNİAmızı elimizde olmayan sebeplerden dolayı satıyoruz, aracımız 24.000 km de olup tramer kaydı yoktur, burada da yazmıştım bazı arkadaşlarım bilir nazardan diyebilirsiniz yada uğursuzluktan avuc içini gecmeyecek kadar dokundurmaları mevcut ama bizden kaynaklı değil niyeti olan arkadaslarıma anlatırım biz öylece kullandık sebebide satılırsa alacak arkadas görsün içi rahat etsin diye, niyeti olan arkadaslarım yazarsa whatsaaptan fotoğraflarını atıcam aracımıza 110bin Türklirası düşündük tabiki pazarlık payımız var.

Bu arada insigniateamda zaman geçirdiğim için ve bi çok abimle tanışıp bana yardımcı oldukları için cok cok cok cok cok teşekkürlerimi sunuyorum sizlerle olmaktan böyle bi ailenin içinde bulunmaktan son derece keyif aldım umarım sizlerle tekrar birarada olup çok daha güzel zaman geçirebilirim hepiniz iyiki varsınız dknow

Ynt: ''SATILIK'' 2015 MODEL İNSİGNİA COSMO STİL

Hayırlı satışlar

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Hayırlı satışlar

Yorum

Hayırlı satışlar

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Teşekkür ederim abilerim inşallah satılır da hayırlısıyla aklınızda olsun abi yardımlarınızı bekliyorum

Yorum

Hayirli satislar arac full+full flexi vs var galiba
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Hayırlı satışlar

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Hayırlı satışlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                  Hayirli satislar arac full+full flexi vs var galiba
                  malesef abi ya flexi ride yok azcık galeyana geldik o konuda

Yorum

İşleniyor...
                  X