Duyuru

Collapse
No announcement yet.

*** RX8 ***

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• *** RX8 ***

Arkadaşlar merhaba, garajda muhafaza ettiğim ve kullanamadığım aracımı satacağım. Aracımı Rotary motoru bilen alsın, bilmeyen almasın. Ayrıca ikinci araç olarak alınmalıdır. Yoğun trafiğe uygun bir araç değildir. Haftasonu aracıdır. Ergen oğlunuzada hediye olarak almayın. Şeytan doldurur.

Cazip yanları:
    + Km 27 bindir. Motor ilk günkü gibidir.
    + Tamamen ilk günkü alındığı gibidir. Üzerindeki tüm parçalar alındığı günkü parçalarıdır. Her hangi bir değişiklik yapılmamıştır.
    + Servis bakımlıdır. Servis kayıtlarına plakasını vererek ulaşabilirsiniz. Bakımları yıllık olarak yapılmaktadır.
    + En ucuz alınabilecek ve özel bir spor otomobildir. Pist aracıdır. Rahat bir şekilde piste çıkabilirsiniz.
    + 10.000 devir çevirir. Devir bitmek bilmez. Motor sesi müthiştir. Daha önce kullandığınız hiç bir araca benzemez.
    + TC'de 1300 cc olarak geçmektedir. Vergisi düşüktür. Avrupada 2500 cc olarak değerlendirilmektedir.
    + Aracımda hiç bir kusur defo yoktur, olamazda zaten.

Elverişsiz yanları:
    - yaklaşık 6 ay önce kaldırıma çıktım. Fotoğrafları mevcut. Servisinde orjinal parçaları kullanılarak onarımı yapıldı. Sağ ön çamurluk değişti. Serviste değişen parça listesi gerektiğinde iletilecektir.
    - Lastikleri değişmesi gereklidir.
    - Yakıtı merak edenler için yazıyorum çok yakar.

Aracın resimlerini havalar düzelince çekebileceğim.
    https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Ynt: *** RX8 ***

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84897038/detay

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Hayırlı satışlar

Yorum

Valla abi açıkçası bu fotoğraflarla biraz zor satılır gibi geliyor Hayırlı satışlar
        InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı benden önce davranmış, bu resimlerle zor. Benim de çok sevdiğim bir model rx8. 1.6 turboyla takas edelim mi, hem bu fotoğraflarla satılmaz bak Mümkün değil satılmaz çok zor çok takas edelim mi Diyorum ya çok zor. Hemi de siyah gibi sanki. Siyah da zor satılır zati
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Hayırlı satışlar diyen diyecek olan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Fotoğrafları yükleyeceğiz, biraz zamana ihtiyaç var. Kar esaretinden sonra satmaya karar verdim Birbirine yakın iki araç garajda duruyor, benim ayaklar patinaj çekiyor, olacak iş değil haha 4x4 olsaydı iyiydi.
            @kingdragon 4x4 seçenekleri değerlendirilir. Dodge Nitro mesela fena olmaz. Buyurun bir hafta sonu gelin, gezelim. Ama kullanırsanız almak zorunda kalırsınız cool haha

Yorum

Hayirli satislar agabey,yanlayalim bi ondan sonra satariz
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

güzel araç hayırlı satışlar ,16 T lere ocağa incir ağacı diker diyenler bunu bilse ocağa incir ağacı ormanı kurar der heralde
                insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Hayırlı satışlar.

"Yakıtı merak edenler için yazıyorum çok yakar. " cümlesi için ek açıklamayı ben yapayım :
                  Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı): 15,7 lt / 9,1 lt

İşte bu yüzden rotary motoru bilmeyen almasın

Bu arada inşallah forumdan ve değerini bilen birine gider.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı satışlar arkadaşım,

Gerçekten çok özel bir araç, alana hayırlı uğurlu olsun, bol eğlenceler dilerim...

Yorum

Hayırlı satışlar

Aracı görmüştüm tam bir keyif aracı

Alan kişiye şimdiden hayırlı uğurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı satışlar abi
                        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Benden başka RX-8 kullanan varmış demek 4 ay önce olsa ben alabilirdim. Bilen birine gider umarım.
                          Komşuymuşuz.

Yorum

İşleniyor...
                          X