Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Nokian WR A3 245/45/18 100V XL Kış Lastiği + opc replika jant takımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Satılık Nokian WR A3 245/45/18 100V XL Kış Lastiği + opc replika jant takımı

2014 Ocak ayından itibaren kullandığım toplamda en fazla 10 bin km yol yaptığım ve fotolardan da anlayacağınız üzere daha ömrünün yarısında bile olmayan kış lastiklerini Opc replika jantlarıyla birlikte satıyorum. (Nokian kış lastiklerinde kar tanesi şeklinde 4*6*8 yazıları mevcuttur. Önce 4, sonra 6 ve en sona 8 rakamı silinir ömrü bittikçe. Bendeki lastiklerde sadece 4 silinmiştir. 6 ve 8 yazmaktadır.) Lastiklerden çok memnunum ancak satın alan olursa 19" kışlık lastik alacağım ve 19" jantlarımla kullanacağım. Satılmazlarsa Aralık ayı içinde taktırıp kullanmaya devam ederim. 2160 TL ödeyerek aldığım lastiklerdir. Jantlara da 1200 TL ödemiştim. Temiz durumdalar. Yılda 4 ay kullanıldılar. 1 Aralık-1 Nisan. Yani toplam 1 yıl kullanım ömrü oldu lastiklerin. Ayda 1000 km bile yapmayan biriyim. O nedenle lastiklerin kullanım ömrüne 10bin km dedim. Trabzonun kar ve kışı çetin değildir. Şehir merkezinde yaşadığım için karlı zeminde yılda 20 günden çok kullanılmamışlardır. Malum siteye ilan açmadan önce foruma yazayım istedim. Geçen yılki fotoda araç üzerindeki hali görünmektedir. Şu an takılı değillerdir. Özelden veya burdan ulaşabilirsiniz. Bu kadar ayrıntıyı aklınızda soru işareti kalmasın diyerek yazdım.
    Trabzon içi elden teslim olacağı gibi kargoyla da gönderebilirim. Kargo ücreti de bana ait olacaktır. Düşündüğüm fiyat 1600 TL.

@Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Ynt: Satılık Nokian WR A3 245/45/18 100V XL Kış Lastiği + opc replika jant takımı

Hayırlı satışlar olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Ynt: Satılık Nokian WR A3 245/45/18 100V XL Kış Lastiği + opc replika jant takımı

Orjinal yazı sahibi: insgna44
      Hayırlı satışlar olsun..
      Teşekkür ederim.
      @Murat

Yorum

Murat hayırlı satışlar.
        OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Hayırlı Satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Nasip değilmiş,
            3 hafta oldu ve sadece kışlık lastik aldım aynı ebatlarda.
            daha dün ise : arkadaşım sıfır aldığı insigniaya lastik aldı.

görseydim kesinlikle bunu değerlendirirdim.

hayırlı satışlarınız olsun.
            Fikrin kadar varsın!

Yorum

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
              Bu işler nasip kısmet işleri..hayırlısı olsun.
              @Murat

Yorum

Hayırlı satışlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: earl-2000
                  Hayırlı satışlar.
                  Teşekkürler..
                  @Murat

Yorum

Lastik ve jantları satmaktan şimdilik vazgectim.
                    Hatta bugun itibariyle de taktırdım.
                    Konu silinebilir.
                    @Murat

Yorum

Eski insignia aracımı sattigim için aynı jant ve lastik takımı fazlalık durumdadır. Yeni aracımda farklı jant ve lastik kullanmakta olduğum için şu an bu lastik ve jantları kullanmıyorum. Fiyatı da düşürdüm. İlgilenen olursa özelden ulaşabilir.
                      @Murat

Yorum

Lastik ve jantlar Eskişehir e satılmıştır.
                        @Murat

Yorum

İşleniyor...
                        X