Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BENDE ARIYORUM :-)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: BENDE ARIYORUM :-)

Avrupa Birliği, Türkiye ve İsviçre sınırlarından alınan Samsung ve Sony marka tüm telefonlar 2 yıl Uluslararası garantiye sahiptirler.
    Elbette fatura adınıza kesilmiş ve ibraz edebiliyor olmalısınız.

Bilginize ...

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
      Avrupa Birliği, Türkiye ve İsviçre sınırlarından alınan Samsung ve Sony marka tüm telefonlar 2 yıl Uluslararası garantiye sahiptirler.

Bilginize ...
      FATURA BAŞKASININ ADINA KESİlmiş ise olmuyormu abi
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        Orjinal yazı sahibi: mehmet

Bilginize ...
        @
        FATURA BAŞKASININ ADINA KESİlmiş ise olmuyormu abi
        Cihazın tüm kargo geliş-gidiş, servis formları faturadaki isim adına yürütülür. Olması gereken budur. Ancak dikkatsiz bir servis elemanına denk gelir, isme vs dikkat etmez yedirirsin :-)
        Yada bir ihtilaf olur iş resmiyete dökülür sıkıntı olur.

Yarın gündüz beni ara eski dostlar Telpa ve Başarıdan bize özel bir fiyat alalım ;-)

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

bugün itibari ile telefonumu aldım.gerçekten çok güzel bir telefon ve iphoneden daha asaletli duruyor gerçekten.s2 ye görede bence çok daha kaliteli yapısı var.bakalım umarım sıkıntısız kullanırım.şuan itibari ile sıkıntı yok hayırlısı
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
            bugün itibari ile telefonumu aldım.gerçekten çok güzel bir telefon ve iphoneden daha asaletli duruyor gerçekten.s2 ye görede bence çok daha kaliteli yapısı var.bakalım umarım sıkıntısız kullanırım.şuan itibari ile sıkıntı yok hayırlısı
            Güle güle iyi günlerde kullanın...

Yorum

teşekkürler.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

İşleniyor...
              X